polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Czy Legia awansuje do fazy grupowej LM?
 Tak
 Nie
Zobacz Wyniki
AutorWiadomość
Mbappe
Moderator
Moderator

PBpoints : 65

PisanieTemat: Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018   Wto Lip 11, 2017 5:50 pm

Zaczynamy drugą rundę eliminacji do Ligi Mistrzów. W tej rundzie do walki o miejsce w fazie grupowej CL przystąpi nasz reprezentant Legia Warszawa. Pierwszy mecz zagra na wyjeździe z IFK Mariehamn. Jakie są Wasze przewidywania na tą rywalizacje. Czy Mistrz Polski łatwo poradzi sobie z drużyną z Finlandii i pewnie zamelduje się w III rundzie eliminacji?

Zapraszam do dyskusji!
Powrót do góry Go down
sahaLG

PBpoints : 125

PisanieTemat: Re: Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018   Sro Lip 12, 2017 9:19 am

Mi się wydaje ze dziś warte gry jest 1x na Mariehamn.Myslę ze Legia zacznie ostroznie z uwagi ze to pierwszy mecz do tego oglądałem ich w superpucharze i forma jest daleka od opytmalnej.Poza tym Finowie to nie są az takie ogórki i kursy 1.4 na Legie nie warte gry.
Powrót do góry Go down
Mbappe
Moderator
Moderator

PisanieTemat: Re: Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018   Sro Lip 12, 2017 1:43 pm

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Arkadiusz Malarz, Jakub Szumski; Obrońcy: Łukasz Broź, Maciej Dąbrowski, Adam Hlousek, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Mateusz Żyro; Pomocnicy: Guilherme, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Rafał Makowski, Krzysztof Mączyński, Konrad Michalak, Łukasz Moneta, Thibault Moulin, Dominik Nagy, Mateusz Szwoch, Sebastian Szymanski; Napastnicy: Jarosław Niezgoda, Vamara Sanogo.

Taką kadrę zabrał do Finlandii trener Magiera. Brakuje cały czas Radovicia i Kucharczyka i Hildeberto, który nie został zgłoszony do tej rundy. Znalazł się w niej Krzysztof Mączyński, który już od kilku dni trenuje z zespołem.

@sahaLG Nie pamietam czy to Ty, ale chyba trafiłeś ładnie superpuchar i 1X na Arkę. Jakbyś mógł rozwinąć, dlaczego Legia miałaby nie wygrać z Finami.
Piszę tak, bo mimo osłabień dla mnie Legia nadal ma ogromną przewagę nad dzisiejszym przeciwnikiem. Wiadomo, w napadzie posucha, choć liczę bardzo na Jarka Niezgodę. Według mnie Legia przywiezie dzisiaj skromną, ale zawsze zaliczkę z wyjazdu i wygra w stylu 0:1, 0:2.
Powrót do góry Go down
sahaLG

PisanieTemat: Re: Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018   Sro Lip 12, 2017 3:46 pm

Tak wtedy grałem x2 na Arkę i sie nie zawiodłem.
Dziś podobnie atakuję 1x,a dlaczego? poprostu kursy na Legie wydają mi się nie adekwatne do ryzyka,gdyby było coś koło 1.8-1.9 to bym sie zastanowił.Legia dopiero z meczu na mecz się będzie rozkręcać ale życzę im zeby wygrali w końcu to "nasza" druzyna.
Powrót do góry Go down
sahaLG

PisanieTemat: Re: Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018   Czw Lip 13, 2017 8:58 am

Jednak Legia gładko 0:3,myslałem że to IFK trochę lepsze jest jak zostali mistrzem Finlandii przed HJK.
W obronie Finowie zagrali katastrofalnie moim zdaniem,mnóstwo blędów w ustawieniu oraz indywidualnych,chyba mogą się cieszyć ze tylko 0:3 sie skończyło.
Powrót do góry Go down
Mbappe
Moderator
Moderator

PisanieTemat: Re: Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018   Wto Lip 18, 2017 10:31 am

Wtorek i środa to dni, w których odbywają się rewanże eliminacji Ligi Mistrzów. Z perspektywy polskiego kibica, dziś mecz Astany - prawdopodobnego przeciwnika Legii w następnej rundzie. Jakie widzicie dzisiaj niespodzianki, a gdzie faworyci pewnie wygrają i przypieczętują awans?

Powrót do góry Go down

Eliminacje Ligi Mistrzów 2017/2018
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1