polbuk-forum.com

LV BET Najwyższy bonus na rynku, aż do równowartości 1000 PLN

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

LV BET Najwyższy bonus na rynku, aż do równowartości 1000 PLN

Pisanie by Admin on Sob Kwi 01, 2017 7:28 pm

>>>>Kliknij w LVBET i zarejestruj się<<<<

Zarejestruj się.
Dokonaj depozytu minimum 100 PLN wybierając bonus z mnożnikiem.
Otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x100”.
Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x100”.
Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.5) za środki bonusowe.
Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym.
Odbierz równowartość nawet 1000 PLN!

REGULAMIN

Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu Powitalnego to 100 PLN.
Maksymalny bonus (równowartość 1000 zł) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 zł. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN.
Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, czyli tzw. zakłady 3-drogowe (1-X-2, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, Zwycięzca 1-ej połowy itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.
Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza ( Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sro Paź 04, 2017 11:08 am, w całości zmieniany 7 razy
Admin
Admin

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Re: LV BET Najwyższy bonus na rynku, aż do równowartości 1000 PLN

Pisanie by dj-man on Sro Kwi 26, 2017 1:24 pm

Mam pytanie,gdzie na stronie Lvbet mozna sprawdzić stan konta? Nigdzie tego nie widzę albo jestem ślepy Razz po wejściu w moje konto też nie ma.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeo_07 on Sro Kwi 26, 2017 1:58 pm

Wchodzisz na stronę główną bukmachera, następnie się logujesz poprzez Panel Logowania w górnym rogu. Po zalogowaniu na samej górze na żółtym tle masz przycisk "WPŁATA", obok na lewo jest STAN KONTA Wink

Amadeo_07

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Kwi 26, 2017 2:06 pm

No właśnie że u mnie nie ma..może to wina przeglądarki,pozniej sprawdzę na firefox bo obecnie krorzystam opery.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Amadeo_07 on Sro Kwi 26, 2017 2:50 pm

Dokładnie w tym miejscu, zaznaczyłem Ci na zrzucie ekranu gdzie jest pokazany stan konta.

Amadeo_07

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Kwi 26, 2017 3:05 pm

Dzięki za chęć pomocy,ale u mnie tego własnie nie ma.
Albo jestem jakiś ciemny albo mam inną stronę..

dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Sro Kwi 26, 2017 4:10 pm

@dj-man prosze spróbuj użyć skrótu pomniejszającego strone (ctrl -)

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lewy_10 on Sro Kwi 26, 2017 4:15 pm

Najlepiej zmień przeglądarkę i powinno na luzie iść. U mnie na Google Chrome śmiga bez problemowo Smile

Lewy_10

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Kwi 26, 2017 4:17 pm

Faktycznie podziałało Smile teraz jest wszystko jak trzeba.
Dzięki za pomoc.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Sro Kwi 26, 2017 4:18 pm

@dj-man powiedziałbyś chociaż która metoda pomogła Very Happy

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Kwi 26, 2017 4:22 pm

No ta twoja Very Happy zmniejszyłem stronę i wszystko teraz wygląda normalnie,jest stan konta widoczny itp.
Dzięki dzięki i może to info się jeszcze komuś przyda.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Sro Kwi 26, 2017 4:27 pm

Dokładnie tak też myślałem bo miałem to samo ale wiem mniej wiecej co robić jak coś nie pasuje napewno wiecej osób skorzysta z tej opcji

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Sro Kwi 26, 2017 11:32 pm

Co do samego bonusu to trzeba przyznać, że w tej chwili Lvbet proponuję najłatwiejszy chyba do obrócenia bonus. Ogólnie szata graficzna bukmachera fantastyczna, niema żadnych problemów z serwerami. Bukmacher na pewno na jeden wielki +. Warto promować takich bukmacherów jak Lvbet, widać, że na prawdę szanują klientów i potrafią do klienta podejść profesjonalnie (chodzi o rozmowę na Live Chacie).

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 11:27 pm

Bonus kapitalny, jeden z najlepszych bonusów na rynku. Śmiechem żartem LvBet staję coraz kompletniejszym bukmacherem. Chciałbym aby zrobili konkurencję dla największych Firm działających legalnie w Polsce. Co do samego bukmachera, warto pochwalić również dział pomocy (obsługę klienta). Strona internetowa jest super, oferta także nie najgorsza. Warto się nam tam na pewno zarejestrować i skorzystać chociażby z bardzo ciekawej oferty powitalnej.

Wasil

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Pon Maj 01, 2017 1:12 am

bardzo ciekawa promocja korzystał ktoś i opowie jak to dokładnie jest? ile należy wpłacić aby dostać max bonus? bo wydaje mi sie że 100tyś ? :O i wtedy tym bonusem jakbym miał 1tyś bonusu moge tym postawić mnożnik x100 ? Troche nietypowa promocja i cieżko zrozumieć o co dokładnie chodzi Very Happy 1% wpłaconego depozytu do 1000pln dodatkowo bonusem można skorzystać z mnożnika x100 ?:O

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Pon Maj 01, 2017 10:11 pm

Swego rodzaju free bet tylko w nietypowej formie. Z tego co zrozumiałem to aby dostać max bonus trzeba wpłacić 100K. (Ma ktoś pożyczyć? Very Happy ). 

Na pewno kapitalna promocja. Załóżmy że gramy za minimum (stawka, kurs) to i tak mamy do wyciągnięcia minimum 250zł. Nic tylko brać Smile

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Pon Maj 01, 2017 10:18 pm

no właśnie też mi sie wydaje, że 100k pln trzeba wpłacić aby maxa zwinąć bardzo nie typowa promocja i fascynująca

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Wto Maj 02, 2017 12:51 pm

Takie pytanie. Depozyt skrillem też się liczy do promocji? Wiem że niektóre buki wykluczają tę opcję z "bonusów powitalnych".

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Wto Maj 02, 2017 12:53 pm

Liczą się wszystkie dostępne opcje wpłat.
Chodzi o to, że często przez skrill były nadużycia i wyłudzenia bonusów. W przypadku legalnych bukmacherów jest to dość mocno ograniczone gdyż przy rejestracji należy podać PESEL i zweryfikować konto przed rozpoczęciem gry.
Admin
Admin

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Wto Maj 02, 2017 2:33 pm

Również muszę przyznać, że bardzo niespotykany bonus powitalny. Ale tak czy siak, trzeba będzie na dniach skorzystać, jestem z tych graczy, co w każdej firmie zawijają bonusy powitalne Wink

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Sro Maj 03, 2017 12:20 am

@Admin napisał:Liczą się wszystkie dostępne opcje wpłat.
Chodzi o to, że często przez skrill były nadużycia i wyłudzenia bonusów. W przypadku legalnych bukmacherów jest to dość mocno ograniczone gdyż przy rejestracji należy podać PESEL i zweryfikować konto przed rozpoczęciem gry.

Tak myślałem ale wolę się upewnić, bo niektórzy bukmacherzy mocno kombinują nie pisząc wprost o "haczykach". Regulamin jest jasny no ale kto pyta nie błądzi Smile

Rozumiem że jak wpłacę załóżmy na to 200zł to dostanę od razu ten bonus 2zł na saldo bonusowe i będę mógł sobie od razu zlecić wypłatę tych 200zł. Pytam żebym miał pewność że za dużo kasy na buku "nie uwiążę" Very Happy

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Sro Maj 03, 2017 12:27 am

obrót depozytu to 2x po kursie 2.0 i muszą być to zakłady trzydrożne
ale nie wiem czy można doublami np 2 mecze z kursami 1.4-1.5

Ostatnio zmieniony przez pilonek dnia Sro Maj 03, 2017 12:28 am, w całości zmieniany 1 raz

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 12:27 am

Tak myślałem ale wolę się upewnić, bo niektórzy bukmacherzy mocno kombinują nie pisząc wprost o "haczykach". Regulamin jest jasny no ale kto pyta nie błądzi Smile

Rozumiem że jak wpłacę załóżmy na to 200zł to dostanę od razu ten bonus 2zł na saldo bonusowe i będę mógł sobie od razu zlecić wypłatę tych 200zł. Pytam żebym miał pewność że za dużo kasy na buku "nie uwiążę" Very Happy
Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, czyli tzw. zakłady 3-drogowe (1-X-2, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, Zwycięzca 1-ej połowy itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem.

Powyżej przytoczyłem odpowiedź na Twoje pytanie, jest ona wzięta z regulaminu promki.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Sro Maj 03, 2017 5:33 pm

Dzięki. Faktycznie niedoczytałem. Czyli wnioskuję że po pomyślnym wykorzystaniu bonusu kasa idzie na rzeczywiste konto i żeby to wypłacić muszę obrócić depozyt przed lub po zakładzie bonusowym

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 6:00 pm

A wiecie może co w przypadku, gdy już jakiś dłuższy czas temu rejestrowałem u nich konto, ale nie robiłem depozytu, czy przysługuje mi ten bonus od pierwszej wpłaty?

Pytam bo różnie to u buków bywa, w stsie np. nie ma określonego czasu, ale na przykład w fortunie w ciągu miesiąca od rejestracji trzeba wpłacić, żeby bonus nie przepadł.

Odwdzięczę się reputką za pomoc Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry