polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

FIFA Puchar Konfederacji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
dj-man

PBpoints : 424

PisanieTemat: FIFA Puchar Konfederacji   Sob Cze 17, 2017 9:12 am

Dzisiaj startuje Puchar Konfederacji.

Grupa A

Rosja
Portugalia
Meksyk
Nowa Zelandia

Grupa B

Niemcy
Chile
Kamerun
Australia

Dziś na inaugurację spotkanie Rosja-Nowa Zelandia,oczywiście Rosjanie są zdecydowanym faworytem ale raczej odradzam granie ich po kursach rzędu 1.30.Nowa Zelandia potrafi niezle się zorganizować w obronie i zapewne tak zagrają,bardzo defensywnie aby nie stracić bramki.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Nie Cze 18, 2017 8:58 am

Wczoraj Rosja pewnie pokonała Nową Zelandię 2:0.

Dziś dwa ciekawe spotkania:

Portugalia-Meksyk
Kamerun-Chile

Szczególnie ten pierwszy mecz zapowiada się na fajne widowisko,zobaczymy jak Meksyk podejdzie do tego turnieju bo słyszałem pogłoski ze bardziej traktują te mecze jako sparingi ale ile w tym prawdy to zobaczymy.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PBpoints : 123

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Nie Cze 18, 2017 11:27 am

Ja bym zwrócił uwagę na drugie spotkanie.

Chile to jeden z faworytów turnieju. Kamerun w ostatnim sparingu 0-4 z Kolumbią. Afrykanie nie są tak mocni jak kiedyś, ogółem to kursy wystawione prawidłowo, ale 1,55 na Chile gdzieś można dołożyć. Myślę, że ta reprezentacja jest nadal głodna sukcesów, bo właściwie nie wygrali prawie niczego a skład mają ciekawy.

Nie wiem czy Portugalia nie wtopi, bo oni ogółem raczej przemęczeni sezonem (a i skład nadal przypominamy personalnie nie jest rewelacyjny co było widać po remisowych wynikach w większości spotkań). Meksyk to nie ogórki i na pewno nawet traktując starcie jako sparing powinni powalczyć. Mają też kim ukąsić, spodziewałbym się tu remisu, ale remisów nie grywam.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Nie Cze 18, 2017 11:44 pm

Chile na +, ogółem afrykański futbol jest w dołku, to co zagrał Kamerun to słabizna. Chile się dopasowało do poziomu w drugiej połowie, która była słabiutka.

Portugalia jak się spodziewałem - remis. Przemęczony Ronaldo lekko ciężkie nogi (ale świetna asysta) i zespół, który wygrał ME większość spotkań remisując (co sztucznie daje im rangę ,,super drużyny''). Szczerze to remis 2-2 chociaż fajny meczyk do oglądania. Dobrze, że nie inwestowałem Wink .
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Pon Cze 19, 2017 9:43 am

Co prawda to prawda,choć Meksyk szczęsliwie zremisował to spotkanie wyrównując w 92 minucie,inna sprawa ze Chicarito sam mógł wygrać ten mecz bo zmarnował chyba ze 2 setki.

Dzisiaj jedno spotkanie.

Australia-Niemcy

Odrazu wpadł mi w oko over 2,5 i kursy rzędu 1,60 sa moim zdaniem warte gry i to obojętnie jakim składem zagrają Niemcy to ofensywie i tak wygladają niezle.Australia ma bardzo słabą defensywę,choćby ich ostatni mecz gdzie stracili 2 bramki z Arabią a mogli i więcej.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Pon Cze 19, 2017 7:59 pm

Australia-Niemcy 2:3 +++

Niemcy mogli wygrać zdecydowanie wyżej,sporo okazji zmarnowali,szczególnie Wagner.Australia gdyby była bardziej zdeterminowana to mogalczyć o remis bo w końcówce Niemcy się cofneli za głęboko.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Sro Cze 21, 2017 7:34 am

Po dniu przerwy dziś wraca Puchar Konfederacji.

Rosja-Portugalia
Meksyk-Nowa Zelandia

Ciekawie zapowiada się to pierwsze starcie gdzie gospodarze zmierzą się z mistrzami Europy.Myslę ze dobrym zakładem moze tu byc obie strzelą,Rosjanie mają przemeblowaną linie obrony i jeszcze nie do konća napewno wygląda to tak jak nalezy.Portugalczycy stracili dwie brami z Meksykiem a mogli i więcej także myslę ze czystego konta dziś takze nie zachowają.
Powrót do góry Go down
papiak1969

PBpoints : 40

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Sro Cze 21, 2017 4:03 pm

Zgadzam się z opinią wyżej ....ja natomiast zagram over 2,5.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Sob Cze 24, 2017 7:39 am

Dzisiaj dwa spotkania w Pucharze Konfederacji.

Rosja-Meksyk
Nowa Zelandia-Portugalia

Co do Portugalii tutaj raczej mecz do jednej bramki,nawet jak Santos będzie mocno rotował składem.Nowa Zelandia pewnie będzie starała się grać długą piłkę na Wooda i tyle..
Drugi mecz zapowiada się nieco ciekawiej,bardziej szedłbym w stronę Meksyku.Rosjanie jakoś mnie nie przekonują,pokazują mało jakości do tego skuteczność na słabym poziomie.Najlepiej poczekać do ogłoszenia składów,jesli Meksyk wyjdzie pierwszym to myślę ze coś w stylu x2 będzie dobrym zakładem.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Sob Cze 24, 2017 7:02 pm

Tak jak myślałem Rosjanie nie dali rady i przegrywają z Meksykiem 1:2,tym samy zakończyli swoj udział w Pucharze Konfederacji.Duzo pracy ich czeka przed Mistrzostwami świata bo w takie formie i dyspozycji to nie widzę aby cos znaczącego ugrali.
Drugi mecz bez historii Portugalia wygrała 4:0.
Meksyk i Portugalia meldują się w półfinale.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Sob Cze 24, 2017 11:07 pm

Jutro właściwie mecze z dwoma zdecydowanymi faworytami.

Czy mogą coś tu ugrać potencjalne ,,dogi''?

Myślałem trochę nad bramką Kamerunu w meczu z Niemcami. Co by jednak nie mówić - młodzi Niemcy pokazują klasę, czego nie można powiedzieć o ekipie z czarnego lądu. O ile coś tu tykać to tylko do kombinacji czystą 1. Handicapów bym nie grał, ta ekipa raczej gromić nie będzie. Kamerun też nie pójdzie ,,na wymianę''. Wydaje mi się, że afrykańska piłka przeżywa trochę kryzys.

Co do drugiego meczu to tutaj jeszcze bardziej szukałbym Chile. Australia - właściwie nie pokazała niczego ciekawego, gole z Niemcami to impotencja ter Stegena, z Kamerunem kilka osób na nią stawiało a pokazali się przeciętnie i tam namarnował się też Aboubakar. Chile zapewne będzie chciało pierwsze miejsce w grupie. Ominą Portugalię. Mają póki co lepszy bilans bramkowy i ich wygrana jest zdaje się pewna. Nie szukałbym zatem niespodzianek. Mówi się, że na turniejach pojawiają się często, ale patrząc np na dzisiejsze wyniki - wszystko potoczyło się tak jak miało.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Sro Cze 28, 2017 10:46 am

Idę dzisiaj w stronę Chile z remis = zwrot (2.00 w forBet np.)

Chile zapewne wzrost kursów po wtopie z Australią. Niemniej nadal uważam, że ta drużyna ma w sobie potencjał. Obrona nie jest najszczelniejszą z formacji, ale z przodu - jest kim straszyć.

Portugalia zaś - właściwie to nie przekonuje mnie. Wygrali tu 2 starcia, ale grupa, w której się znaleźli była co najmniej słaba. Mecz z Meksykiem zremisowany, dość wyrównany i właściwie dziwią mnie temu kursy na Meksyk w drugim meczu.

Nie zagra Pepe z tego co się orientuję, w Portugalii paradoksalnie czuję defensywę jako tę siłę, która daje im wyniki. Z przodu są indywidualności, ale wiadomo jak to z nimi jest - odpali albo nie. Ronaldo ma pociąg do trofeów, ale czy reszta prezentuje tu nadzwyczajny poziom? Według mnie nie. Liczę na zacięty mecz, gdzie zadecyduje być może jeden gol albo też zobaczymy dogrywkę.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Czw Cze 29, 2017 8:50 am

Chile w finale po karnych z Portugalią,choć myślałem ze to Portugalczycy mają większe szanse jesli dojdzie do tego rodzaju rozstrzygnięcia.

Dziś drugi półfinał.

Niemcy-Meksyk

Myslę ze dziś warto zaryzykować w stronę Meksyku,wieksza determinacja będzie po ich stronie a czy umiejtności maja o wiele gorsze? wątpię.Niemcy od początku graja na luzie i widać ze w razie porazki nic wielkiego się nie stanie.Kursy rzędu 3,85 na Meksyk kuszą lub ze Meskykanie wejdą do finału po 2,50 (Lvbet).
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Czw Cze 29, 2017 11:09 am

Zdecydowanie szedłbym w kierunku Meksyku.

Nieoficjalnie mówi się, że Niemcy nie chcą wygrać Pucharu Konfederacji. Oczywiście trzeba to brać z przymrużeniem oka, bo wygrywać chcę każdy. Niemniej ta kadra nie jest jakoś zdecydowanie ,,ponad'' reprezentacją Meksyku, gdzie ciśnienie na międzynarodowy sukces jest dość spore.

U zespołu z Ameryki Północnej mamy kilka ciekawych nazwisk, wyglądają solidnie jako kolektyw, ciekawie przy stałych fragmentach gry. Próbowałbym tu nawet czystej dwójki. Dziwnie wyglądałoby to, gdybyśmy mieli po raz kolejny ,,szachy po 0:0'', raczej będzie otwarty mecz.
Powrót do góry Go down
sahaLG

PBpoints : 125

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Nie Lip 02, 2017 8:26 am

Dzisiaj Finał i mecz o 3 miejsce.
Portugalia-Meksyk,wydaje mi się ze Santos moze tutaj troche porotować składem i dać odpocząć juz kluczowym graczom,trzeba poczekać do ogłoszenia składów ale widzę tutaj szansę dla Meksyku który będzie bardziej zdeterminowany aby zdobyć 3 miejsce.
Chile-Niemcy,zapowiada się ciekawy finał na tę chwilę najlepszą opcją wydaje mi się zakład ze obie strzelą po kursie 1.75 (Lvbet).Niemcy pokazali jaką dysponują siłą ofensywną w spotkaniu z Meksykiem,natomiast tracą tez sporo goli a tacy gracze jak Sanchez,Vargas czy Vidal napewno wykreują kilka dogodnych sytuacji.
Powrót do góry Go down
sahaLG

PBpoints : 125

PisanieTemat: Re: FIFA Puchar Konfederacji   Nie Lip 02, 2017 10:17 pm

Portugalia-Meksyk 2:1 (po dogrywce)
Meksyk prowadził,Portugalczycy marnowali sporo sytuacji,nawet karny nietrafiony i uratował ich Pepe w 91 minucie strzelajac na 1:1 ciosem rodem z karate.
Chile-Niemcy 0:1 
Niemcy mistrzem Pucharu Konfederacji,mecz nawet ciekawy sporo sytuacji,szczególnie po stronie Chile,niestety zadnej nie potrafili zamienic na bramkę.
Powrót do góry Go down

FIFA Puchar Konfederacji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1