polbuk-forum.com

Euro U21

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Euro U21

Pisanie by dj-man on Pią Cze 16, 2017 8:57 am

Już dziś start Mistrzostw Europy U21 w naszym kraju.
Na inaugurację dwa ciekawe spotkania.

Szwecja-Anglia
Polska-Słowacja

W pierwszym meczu Anglicy są zdecydowanym faworytem ale nie skazywałbym na porażkę Szwedów którzy mają fajną ekipę,są zgrani i mogą sprawić niespodziankę.
W meczu naszych moze być wynik w każdą stronę,dla mnie mecz 50/50 mam obawy czy nasi nie będą mieli spętanych nóg,czy udzwigną presję jaką jest tak duza impreza do tego we własnym kraju.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Re: Euro U21

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Cze 16, 2017 11:28 am

Mam podobne odczucia, ale paradoksalnie szedłbym bardziej w Anglików niż w Polaków.

Wyspiarze przyjeżdżają z ludźmi z Premier League. Szwecja to nie ogórki, ale wielu powołuje się na to, że oni bronią tu tytułu, co jest kuriozalne - przecież 2 lata temu grało inne pokolenie na U-21. Powinno się raczej patrzeć zatem na wyniki U-19 z przed 2 lat a tam Szwedów nawet nie było.

W meczu Polaków nie ma niczego do grania. Polska i jej młodzieżowcy to kilku doświadczonych, ale i wielkie luki (jak bok obrony, gdzie nie gra Kędziora np. tylko bodaj Jaroszyński). Słowacy mają kilku fajnych grajków, na pewno są outsiderem tej grupy, ale nie zdziwi mnie tu remis.

Ja bym zatem zagrał na Anglię czystą 2 a na Polskę 1X, bo jednak zwycięstwo Słowacji również byłoby wielką niespodzianką. Na te dwa zdarzenia kurs łączny to ~ 2,3.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Cze 17, 2017 8:55 am

Pierwsze mecze za nami.

Szwecja-Anglia 0:0

Słaby mecz Anglików,jak na taki skład gdzie prawie wszyscy grają w Premier League to pownni zdecydowanie więcej pokazać.Mogli nawet przegrać bo w końcówce Szwedzi nie wykorzystali karnego.

Polska-Słowacja 1:2

Tego się obawiałem,bardzo dobre otwarcie z naszej strony,gol w 1 minucie ale pozniej było juz tylko gorzej.Słowacy grali zdecydowanie lepiej,niezle operowali piłką i spychali naszych do defensywy.Nasi się zerwali dopiero jak stracili drugiego gola.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Cze 17, 2017 8:57 pm

Własnie swój mecz zaczeli Hiszpanie i powiem szczerze że mają konkretną ekipę.
Delofeu,Asensio,Denis Suarez czy Saul to juz gwiazdy mozna powiedziec światowego formatu.
Nie wiem czy w takim składzie ktoś będzie w stanie ich zatrzymać, juz 1:0 prowadzą Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Cze 18, 2017 11:23 am

Dzisiaj wielu idzie w stronę Niemców. Ja jednak nie przekreślam Czechów i myślę, że gol naszych południowych sąsiadów to równie dobry zakład. Czesi mają kilku zawodników, którzy mogą ukąsić - ogółem młodzieżówki też mają swoje prawa. Poza tym to Mistrzostwa, wczoraj mieliśmy 2 x obie strzelą na nie, przedwczoraj w jednym meczu tylko obie strzelą na tak. Myślę, że dzisiaj Czesi strzelą gola a kto wie - może nawet powalczą o jakieś punkty. Kurs 1,57 można gdzieś dołożyć do AKO.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Cze 18, 2017 11:45 pm

Czesi fatalne błędy - bramkarza przy pierwszej bramce i obrońcy przy drugiej.

Co do typu to nie wszedł, właściwie to chyba tylko w jednym meczu mieliśmy z 6 obie drużyny strzelą. Szanse były, ale Schick spartolił dwie stuprocentowe strzały w sposób iście Milikowy. Szkoda.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Cze 19, 2017 9:33 am

Dzisiaj dwa spotkania naszej grupy.

Słowacja-Anglia
Polska-Szwecja

Co do spotkania Anglików to poszukałbym tu niespodzianki i grę w stronę Słowaków,w pierwszym meczu zaprezentowali się naprawdę fajnie i tu zacytuję Hajtę "ten Lobotka w środku pola robi kapitalną robotę".Anglicy natomiast wypadli blado dlatego uwazam ze granie na nich to za duze ryzyko.
W meczu naszych raczej odpuściłbym typowanie,bardzie szedłbym w stronę underu.Nasi bedą grali jeszcze na wiekszej presji ze wzgledu na porażkę w pierwszym meczu i nie wróży to dobrze.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Cze 20, 2017 9:01 am

Słowacja-Anglia 1:2
Polska-Szwecja 2:2

Słowacy napędzili stracha Anglikom,prowadzili grali swoją piłkę ale za wcześnie się odkryli i Anglicy perfekcyjnie ich skontrowali.
Polacy znowu zaczeli dobrze,wczesnie strzelony gol i powtórka z rozrywki nagle przestali grać,nie wiem co oni myslą ze jak strzelili gola to mecz się sam wygra? dopiero zaczeli atakować chyba ostatnie 7-8 minut,na szczęscie karny w samej końcówce daje jeszcze jakies szanse na awans.

Dziś dwa sporkania.

Serbia-Macedonia
Portugalia-Hiszpania

Szczególnie ten drugi mecz zapowiada sie emocjonująco,z jednej strony Renato Sanchez czy Andre Silva z drugiej Asensjo,Delofeu czy Saul.Wydaje mi się ze over 2,5 moze byc dobrym zakładem w tym meczu zwracając uwagę na ofensywną siłę obu drużyn.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Cze 20, 2017 12:19 pm

Ja się zastanawiam nad golem Macedonii. Widziałem ich mecz z Hiszpania i gra obronną to tragedia, ale z przodu starali się i wyglądało to przyjemnie.

Do tego w meczach z Serbia u21 zawsze padało dużo goli, Macedonia też strzelala tego jednego gola. Myślę że stać ich na to a gra na Serbów po 1.5 raczej mija się z celem. Liczę tutaj na otwarty mecz, Macedonia nawet przy 0:3 nadal grała do przodu. Oni tu nie kalkuluja. Na gola 1.6

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Cze 21, 2017 2:25 pm

Poszło nawet dobrze, dzisiaj dwa mecze i dwóch faworytów.

Wrażenie lepsze zrobili na mnie chyba Niemcy. Czesi próbowali, starali się, ale tak naprawdę to młodzież niemiecka pokazała skuteczność. Włosi - spodziewałem się więcej. Nie ukrywam też, że cenię trochę wyżej Czechy u21 od Danii u21. Dlatego dzisiaj bym do kuponu dorzucił wygraną Niemców po około 1.5. Powinno się udać.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by papiak1969 on Sro Cze 21, 2017 4:00 pm

Ja z tych dzisiejszych pojedynków na Euro spróbuję dubelek Niemcy strzelą over 1,5 oraz Włochy to samo ( over 1,5 ) kurs na dubel 2,43.
papiak1969

PBpoints : 40

Powrót do góry Go down

Pisanie by papiak1969 on Sro Cze 21, 2017 8:17 pm

Jak zwykle ...porażka na "makaronach" ....jakoś nie mam do nich szczęścia...dokładam do czarnej listy ...Smile
papiak1969

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Cze 22, 2017 7:19 am

Dzisiaj dwa spotkania z naszej grupy w Euro u21.

Słowacja-Szwecja
Polska-Anglia

Co musi się stać aby nasi awansowali? Po pierwsze zagrać bardzo dobry mecz,wygrać 2 bramkami i liczyć na remis w meczu Słowacji ze Szwecją.Czy jest to mozliwe? mówi się ze póki piłka w grze...
Mi się wydaje ze to co pokazaliśmy do tej pory to stać nas co najwyżej na remis z Anglikami,trzeba zagrać bardzo dobry mecz,zaryzykuję stwierdzenie ze chyba najlepszy za kadnecji Dorny.Przede wszystkim zrobiłbym parę zmian np. Murawski za Dawidowicza,Piątek od początku.Mam nadzieję ze chociaż będzie walka i zaangazowanie na całego z naszej strony.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by papiak1969 on Czw Cze 22, 2017 11:22 am

W tych obu spotkaniach "naszej grupy" poszukam dzisiaj kartek....linia na mecz Polaków 3,5 a w meczu Słowaków 4,5 ( oba overovo ) dubelek da nam kurs  2,70.
Mecze o stawkę więc myślę że będzie walka.
papiak1969

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Cze 22, 2017 11:11 pm

Grałem tylko na Anglię, ale 3:0 lekko już mnie zniesmaczyło. Za dużo tego. Masakra, co grała Polska. Występ można ocenić jako kompromitacje.

Ciekawie za to zagrała Słowacja i jest walka na bramki z Portugalią chociażby. Bilans naszych sąsiadów to +3. Wiadomo, że Portugalia po 2:0, przegrała 1:3, więc teraz potrzebuje wysokiego zwycięstwa z Macedonią. Nie wiem czy będzie ono tak okazałe jak uważają bukmacherzy. Ale -1,5 można złapać gdzieś, ewentualnie azjan -2,0. Myślę, że Macedonia może coś strzelić - oni raczej nie kalkulują, z tyłu są dziurawi.

W meczu Hiszpanii szukałbym ich zwycięstwa. Serbia bez szans na awans. Gra o nic właściwie, nie sądze, aby potrafili się przeciwstawić Hiszpanii. Drugi mecz Iberów był już gorszy, ale wynik? Zupełnie tego nie widać. W Hiszpanii ma kto grać, nawet jak w ruch pójdzie rotacja. Dubel

Hiszpania U21 + Portugalia -1,5 można już łapać po około ~2 . Jeszcze się zastanowię, ale myślę, że coś takiego puszczę.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Cze 24, 2017 11:12 pm

Dzisiaj słabe mecze do stawiania. Ale trochę szkoda Słowaków.

Niemcy wraz z Włochami pokazali, że na imprezach nawet U21 mamy czasem kunktatorstwo. 2 połowa w w wykonaniu tych ekip to parodia, ostatnie 10 minut właściwie lepiej przemilczeć.

Czesi sami sobie winni - wiadomo było, że Dania to nie ogórki, ale dla mnie trener naszych sąsiadów za szybko poszedł ,,all in''. Przy nawet minimalnej wygranej czy ba - nawet prowadzeniu, zaczęliby się starać się Włosi (przy 6 punktach Niemców, Włochów i Czechów właśnie Włosi nie mieliby awansu). Coś musiałoby się ruszyć a Czesi zaczęli grać tak jakby mieli wygrać od momentu gola strzelonego na 2:2 wynikiem co najmniej 5:2. Rozmontowali środek, poszli całkowicie do przodu. Dla mnie głupota - myślę, że bez ultraofensywnych zmian mogliby wygrać ten mecz i zmusić do działania Italię.

Niemcy trafiają na Anglików, Włosi na Hiszpanów. Ciężko tutaj wyrokować, chyba najlepiej będzie pójść w bramki. Włosi mają piekielnie mocną pakę, ale indywidualności albo trybią, albo nie. Hiszpania wygląda świetnie jako kolektyw, są cierpliwi i punktują rywali. Niemcy to zaskoczenie, bo w tym składzie raczej mieli walczyć tutaj o wyjście z grupy - Anglia...Dla mnie ma małą siłę ognia z przodu i starcie Anglia - Niemcy może być albo bardzo otwarte albo bardzo zachowawcze. Ciężko tu coś wyrokować.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Cze 27, 2017 8:36 am

Dzisiaj półfinały euro u21.

Anglia-Niemcy
Hiszpania-Włochy

Oba spotkania zapowiadają się bardzo ciekawie.W pierwszym meczu szedłbym bardziej w stronę Nimeców,mimo ze Anglicy są naszpikowani gwiazdami z Premier League to jak na mój gust nic wielkiego nie pokazują w tym turnieju i stawiam tu na zgranie i solidność Niemców.W drugim meczu na pierwszy rzut oka wydaje się ze awans Hiszpanów ale raczej odradzałbym granie ich po kursach rzędu 1,65.Włosi są w stanie sprawić niespodziankę i napewno taktycznie mają rozpracowanych Hiszpanów.
Dla mnie Finał Hiszpania-Niemcy a jak będzie to zobaczymy.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by sahaLG on Sob Lip 01, 2017 8:30 am

Niemcy mistrzem europy u21.
W finale pokonali faworyzowaną Hiszpanię 1:0.Z tego co widziałem to duzo ludzi grało na Hiszpanów,sam byłem w tym gronie.Niemcy zagrali mądrze taktycznie,strzelili bramkę i grali z kontry,moze trochę za wczesnie zaczeli się głęboko bronić ale jak widać było to skuteczne rozwiązanie.

sahaLG

PBpoints : 219

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry