polbuk-forum.com

Towarzyskie spotkania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Pisanie by Transfero on Sro Cze 07, 2017 11:22 pm

Włosi bez większych problemów ograli w towarzyskim spotkaniu Urugwaj 3:0. Gole w rozgrywanym w Nicei spotkaniu zdobywali Gimenez (samobójcza bramka i sprokurowany rzut karny), Eder oraz De Rossi.

Już po siedmiu minutach Włosi byli na prowadzeniu, gdy po dograniu piłki w pole karne do Belottiego, napastnika Squadra Azzurra starał się uprzedzić Gimenez i zrobił to na tyle pechowo, że sam wbił piłkę do własnej siatki.

Po 20 minutach wciąż mieliśmy 1:0, jednak Włosi musieli mieć nieco mniej zadowolone miny, gdy z kontuzją z boiska zejść musiał Claudio Marchisio, którego na murawie zastąpił Riccardo Montolivo.

Tuż przed przerwą doskonałą okazję miał jeszcze Ciro Immobile, który otrzymał piłkę na środku pola karnego, ale za długo zbierał się do strzału i zdążył go zablokować Coates.

Tym samym po 45 minutach mieliśmy jednobramkowe prowadzenie gospodarzy.

W 59 minucie Urugwaj w końcu trafił do siatki, ale sędzia nie uznał bramki wyrównującej, gdyż dopatrzył się faulu na jednym z Włochów.

W dalszych minutach ponownie przeważać zaczęli Włosi, kilka okazji miał wprowadzony w drugiej połowie Eder, aż w końcu trafił do siatki. Po fatalnym błędzie Muslery, Gabbiadini, który pojawił się dosłownie kilkanaście sekund wcześniej, uderzył w kierunku pustej bramki, a nogę tylko dostawił Eder i mieliśmy 2:0.

Ostatecznie wynik uległ jeszcze zmianie - rzut karny, po faulu fatalnego dzisiaj Gimeneza na El Shaarawym, na 3:0 zamienił De Rossi i Włosi spokojnie pokonali rywala z Ameryki Południowej.