polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

"AKTYWNI TYPERZY"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
pilonek

PBpoints : 188

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Wto Sie 01, 2017 5:00 pm

@frank1989 przestań przesadzać już, po to są tematy aby sie w nich udzielać a ja jedynie typy live i pre lubie nic wiecej bo nie interesuje mnie to czy ta drużyna sprzedała kogoś czy co i nie interesują mnie analizy wystarczy mieć typ w głowie Smile
Powrót do góry Go down
frank1989

PBpoints : 258

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Wto Sie 01, 2017 5:05 pm

@pilonek co Ty taki nerwowy
Jak ktoś tobie zwraca uwagę to się czepia Smile
Jak ty na siłę wszędzie szukasz zaczepki to wówczas są to tylko wypowiedzi
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PBpoints : 162

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Wto Sie 01, 2017 6:58 pm

Muszę się zgodzić z analizami. Mało tego ogółem jest. Większość nawet tekstów w tych działach to jest jakieś zapytanie albo suche stwierdzenie, jak dzisiaj przeczytałem (bodaj coś w stylu 0:2 dla Legii co właściwie mówi mi tyle, co nic).

Rozumiem, że nie każdego to przekonuje, ale ,,typy bez analizy'' to dla mnie w takim wypadku ,,strzał w ślepo''. Po co podaje się ten typ? Żeby ktoś go dorzucił/zagrał (chyba, że ktoś podaje, aby się pochwalić). Jeżeli dostaje same spotkanie i wynik to właściwie nie wiem czy ktoś nie wyjął go ,,z kapelusza'', bo takie coś można stworzyć odnośnie dowolnego spotkania i wystarczy wejść na stronę bukmachera, wybrać i napisać. Nie chcę też wierzyć, że ktoś ,,na ślepo'' jest w stanie zagrać jakiś typ, bo przeczytał o nim na forum bez żadnego wyjaśnienia.

Jak czytam jakąś analizę i widzę logiczne argumenty to jest łatwiej zaufać Very Happy . A dodam, że często te analizy czytam tylko, aby się upewnić/zniechęcić do czegoś na przykład z futbolu, tak jak ostatnio.

Jest też druga strona medalu. Sztuczne pisanie postów. Teraz przykładowo mamy eliminacje Ligi Mistrzów i aż się nasuwa podanie 2-3 spotkań z analizami. Optowałbym za tym, aby każda analiza była jakimś wyznacznikiem a nie 1 post z 1 analizą lub 3 analizami = 1 analiza. 

Chciałbym więcej merytoryki tutaj - wbrew pozorom ,,nie chcę mi się sprawdzać, czy ktoś przeszedł gdzieś'' prowadzi raczej do grania w ciemno. Po to są te zmiany, forma czy ogółem inne atuty (boisko, pogoda, trwanie sezonu, kontuzje, forma u siebie, przeszłość drużyny, forma na danym turnieju czy nawierzchnia u tenisisty), żeby jakoś jej używać. W innym wypadku to granie w czarne i czerwone w ruletce (plus zielone raz na jakiś czas, jak ktoś wie jak to wygląda) - w dłuższym momencie nie prowadzi do niczego.

Oczywiście również bym tu nie przesadzał w drugą stronę - wymogi zbyt wysokie co do ilości prowadzą do tego, że podawane będą też bezsensowne typy, byleby je wyrobić. Na pewno znajdzie się taki jeden z drugim. Very Happy
Powrót do góry Go down
faro2013

PBpoints : 77

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Sro Sie 02, 2017 9:27 am

Analizy to strata czasu.Nie pomagają one w typowaniu.Najważniejsze jest wyczucie.Przeciesz każdy mecz praktycznie może zkończyć się innym wynikiem niż padnie.Przykłady.Spalone,niewykorzystane sytuacje.będy sędziów ,czerwone kartki i tak można wymieniać bez liku.
Powrót do góry Go down
Kane

PBpoints : 297

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Sro Sie 02, 2017 1:06 pm

Nagroda już na koncie cheers
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Sro Sie 02, 2017 1:19 pm

@faro2013 napisał:
Analizy to strata czasu.Nie pomagają one w typowaniu.Najważniejsze jest wyczucie.Przeciesz każdy mecz praktycznie może zkończyć się innym wynikiem niż padnie.Przykłady.Spalone,niewykorzystane sytuacje.będy sędziów ,czerwone kartki i tak można wymieniać bez liku.

Wychodząc z tego założenia, grasz w sporty wirtualne? Wink  Przecież wychodzi na to samo, masz kurs, masz jakiś tam algorytm, który ci da wynik. Nie musisz nawet wiedzieć, który to twój zawodnik (no i nie będzie kontuzji czy czerwonych kartek, bo to prosta symulacja). Nawet częściej niż w tenisie wygrywają faworyci zapewne.

Ja stawiam sport bardziej hobbystycznie. Ale każdy mój typ musi mieć jakieś uwarunkowanie, bo granie ,,BVB wygra w meczu towarzyskim z Atalantą, bo to BVB'' sprawia, że potem jednak nie wygrywa - sytuacja z wczoraj. Czemu nie wygrywa? Bo wystawili drugi skład i zapewne wielu się na to nacięło. Patrząc na sam prestiż klubów to Borussia była tu zdecydowanym faworytem a żeby znaleźć potencjalne składy to trzeba się już trochę wysilić. Podobnie ma się sytuacja z obecną Lechią, gdzie w środku pola panuje szpital (teraz wraca Peszko po zawieszeniu). To tylko proste przykłady. Ale chyba nie o tym był ten temat. Czekam na jakieś ciekawe pomysły i wymagania.
Powrót do góry Go down
pilonek

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Sro Sie 02, 2017 1:19 pm

no do lvbet zawsze szybko trafiało a ostatnio na skrilla było Smile
Powrót do góry Go down
pilonek

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Sro Sie 02, 2017 1:23 pm

@januszbiznesu a pewnie sam jakbyś stawiał to na ,,bvb'' a po fakcie każdy może udawać wielkiego znawce no ale ok skoro bvb wyszło 2 składem to dla ciebie pewniak było, że przegrają a jak rozważasz kupione mecze ? są osoby analizujące a wychodzące gorzej niż nie analizujące
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: "AKTYWNI TYPERZY"    Czw Sie 03, 2017 12:44 pm

@pilonek Powiem ci, że spotkań towarzyskich nie stawiam w ogóle i jakoś mało mnie ruszają wielkie mecze za oceanem na tournee czy też właśnie takie kwiatki jak BVB - Atalanta. Wink Ale chyba nie o tym mowa.

Czekam tu właściwie tylko na jakieś ustalenia, mi to nie przeszkadza - można podawać typy bez analizy. Odnoszę się tylko do tego, że dla mnie są one raczej nieprzydatne i gdy nie widzę jakiejś dyskusji to nawet nie zaglądam, większość zapewne też. No chyba, że ktoś prowadzi swój temat i podlicza te typy, ma yield na poziomie 20 % (prawie, że nieosiągalne w długim okresie czasu) - wtedy zerknę z chęcią i sam się zainteresuje tematem.
Powrót do góry Go down

"AKTYWNI TYPERZY"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5