polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

Liga światowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
JanuszBiznesu

PBpoints : 123

PisanieTemat: Liga światowa   Sob Cze 03, 2017 4:22 pm

Nikt właściwie nie założył tematu a meczów sporo i czasami można coś puścić. Dzisiaj ciekawe starcie Rosja - Francja. Polacy znowu wygrali - tym razem z Włochami, imponują póki co Wink .

Rosja - Francja
Rosja wygra
2,08 Fortuna

Z tego co się orientuje to dosyć spore przetasowania w kadrach obu zespołów. Rosjanie odmłodzeni, Francuzi także bez Ngapetha czy Toniuttiego wychodzą częściowo drugim garniturem. Wydaje mi się, że szanse są tutaj 50/50 a faworytem ogłaszani są Francuzi. 

W pierwszych meczach obie drużyny pewnie wygrały 3:0, więc ta zmiana pokoleniowa/brak powołań nie wpływa negatywnie na nich. Myślę swoją drogą, że możemy zobaczyć wynik 3:1/3:2, ale kurs na powyżej 3,5 seta jest rzędu 1,4 co raczej nie jest opłacalne. Ja zatem idę w stronę Sbornej.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Sob Cze 10, 2017 8:30 pm

Tutaj też niestety posucha. Ale ogółem Liga Światowa w tym roku wydaje się być chyba turniejem drugiego sortu.

Rotują kto może. Amerykanie, Francuzi, Rosjanie, Brazylijczycy...Ciężko łapać przed meczami kursy, bo nie wiadomo kto wyjdzie za chwilę na parkiet. Typ powyższy oczywiście na minus.

Rosja - Francja
Rosja wygra
2,08 Fortuna

Szczerze to nawet nie powalczyła Sborna. Klapa totalna. 
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Nie Cze 18, 2017 11:34 am

Ostatnia kolejka, nadal walczą o awans zespoły. Oto moje typy.

Kanada - Włoch @ Kanada 2,08 Fortuna

Słaba jest ta Kanada co by nie mówić. Bardzo słaba, ale Włosi na wakacjach i tym raczej argumentuje. To specyficzny kraj i reprezentacje i gdy nie widzą gdzieś sensu to raczej puszczają mecze (jak wczoraj z Belgią). Ktoś powie, że wygrali z Francją, ale to akurat była dla nich sprawa ,,honorowa'' , bo i rywal zza miedzy. Większość jednak myślami gdzie indziej. Myślę, że raczej zobaczymy słaby mecz wygrany 3-1 może przez Kanadę.

Bułgaria - Argentyna @ Bułgaria 2,01 Fortuna

Argentyna też na wczasach. Wygrali wczoraj z Brazylią, która raczej ma gdzieś Ligę Światową i tym pewnie się sugerowali po kursach. Bułgarzy mają kilku ciekawych zawodników, wyżej w tabeli i nadal chyba z szansami na awans (grają na końcu i to jest tu problematyczne, bo raczej będą wiedzieli czy te szanse są). Ja poczekam do wyników przed i w razie co zagram w singlu. Są raczej w lepszej formie od Argentyny.

Polska - USA @ USA 2,69 Fortuna

Rzadko przeciw naszym, ale chyba hurraoptymizm po pokonaniu Iranu zbyt duży. Z USA słabo się nam wiodło, Amerykanie mają tu eksperymentalny skład, ale powalczyli ze Sborną, która się po nas przejechała. Dla mnie mecz 55- 45 na Polaków a kursy sugerują coś innego. Myślę, że pięć setów możliwe.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Nie Cze 18, 2017 1:48 pm

Jeszcze ważny niuans, o którym zapomniałem. Jest walka cały czas o utrzymanie w LS i Włochy, Argentyna, Iran są tam zamieszane. Zatem raczej o odpuszczaniu nie będzie mowy. No chyba, że ktoś będzie wiedział już, że to utrzymanie będzie miał. Warto spojrzeć też z tej perspektywy.
Powrót do góry Go down
dj-man

PBpoints : 424

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Nie Cze 18, 2017 2:31 pm

W meczu naszych z Amerykanami bardziej szedłbym w stronę jakiegoś overu,z tego co wiem to mecz o wszystko.Nasi zazwyczaj w takim meczach spisują się niezle,niewykluczone ze zobaczymy 5 setów.

Podoba mi się bet na Bułgarów,po takim kursie mozna śmiało wchodzić.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Nie Cze 18, 2017 11:53 pm

Kanada wygrała czy też Włosi im oddali, USA pokazało Polsce miejsce w szeregu (fatalny drugi i czwarty set - byłem szczerze zażenowany, ale kursy przekombinowali też konkret na USA).

Teraz z tego co się orientuje Bułgaria przy wygranej ma awans zatem wszystko ułożyło się wedle planu. Uważam zatem, że można nadal na nich grać chociaż kursy już lecą (zapewne z powodu sytuacji). Wygraną Bułgarów i to oni są w TOP 6. Wink
Powrót do góry Go down
dj-man

PBpoints : 424

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Pon Cze 19, 2017 9:06 am

Bułgarzy mieli wszystko w swoich rękach a przegrali z Argentyną 1:3,dopiero dziś rano zorientowałem się ze ten mecz jest w nocy i dobrze bo napewno zagrałbym na ich zwycięstwo.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Pon Cze 19, 2017 7:32 pm

Ogółem jak zwykle w takich wypadkach mówi się o plotkach w stylu ,,chcą odpocząć przed ME''. To w odniesieniu do Polski, ale i innych. Nie rozumiem takiego argumentowania, ale wygranej Argentyny a tym bardziej 3-1 się nie spodziewałem. Mówi się trudno.
Powrót do góry Go down
JanuszBiznesu

PisanieTemat: Re: Liga światowa   Sob Cze 24, 2017 11:26 pm

Mecz o awans - Słowenia i Japonia co ciekawe. Kursy wystawione tak jakby Słowenia była zdecydowanym faworytem. Ja tu jednak widzę co najmniej 4 sety po kursie 1,55.

Słowenia pewnie ograła Holandię, poza 2 setem właściwie bez historii. Ogółem Słoweńcy piekielnie mocni grając z tymi zespołami ,,z dolin''. Przegrali jeden mecz i to z Japonią. Kusiłoby zatem pogranie na Azjatów.

No ale właśnie, oni nie powinni grać w tym finale nawet. 5-4 w sezonie regularnym, dzisiejszy mecz z Australią to właściwie kabaret w wykonaniu Kangurów a i tak prawie go wygrali. Zastanawiałem się nad wygraną z handicapem, ale powyżej 3,5 setów przyjmę z chęcią, nie spodziewam się tu pogromu, ale powtórki z wygranego 3-2 meczu również.

Meczu o 3 miejsce nie typuje - właściwie to jest o nic.
Powrót do góry Go down

Liga światowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1