polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
igoromcen

PBpoints : 61

PisanieTemat: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Sob Cze 03, 2017 10:05 am

Wytypuj poprawie wynik meczu Polska Włochy i zgarnij bon do bukmachera Bet-at-home o nominale 6 euro.
Podawać typy.
Typujemy do rozpoczęcia meczu czyli 14:00.
Kto pierwszy trafi wygrywa !!
Powrót do góry Go down
kobietabet

PBpoints : 42

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Sob Cze 03, 2017 10:30 am

3-1
Powrót do góry Go down
Savickas

PBpoints : 27

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Sob Cze 03, 2017 10:43 am

1:3 Włochy win
Powrót do góry Go down
Admin
Admin

PBpoints : 559

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Sob Cze 03, 2017 4:07 pm

@igoromcen otrzymuj ostrzeżenie 
Od kiedy jest to bukmacher z polską licencją
Powrót do góry Go down
http://www.polbuk-forum.com Online
kobietabet

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 4:20 pm

Pomijając fakt, że nie otrzymałam tego kodu 
Wygląda mi to na oszustwo
Powrót do góry Go down
Lewy_10

PBpoints : 57

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 4:39 pm

Oszustwo czy też nie, na tym forum niema miejsc na takie konkursy Wink Co innego jakby kolega @igoromcen  miał kody lub vouchery do legalnych bukmacherów.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 4:50 pm

Tak jak już wspomniałem promujemy tylko legalne firmy.
Inną sprawą jet to, że nikt nie może wystawiać konkursów na forum poza pracownikami administracji forum.  Kolega @igoromcen otrzyma dożywotniego  Bana  jeżeli okaże się, że nie wypłaci nagrody @kobietabet
Powrót do góry Go down
pilonek

PBpoints : 97

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 5:15 pm

buahahah @admin ty to powinieneś 3lata temu usunąć jak tylko to zobaczyłeś skoro nikt inny nie może zrobić konkursu tymbardziej nielegalnego bukmachera
Powrót do góry Go down
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 5:25 pm

Nikt tu nie siedzi 24/24
Zobaczyłem około 16.00 i się wypowiedziałem
Pozwól, że administracja będzie decydowała co i kiedy zostanie usuwane
Gdyby patrząc na to co należy zrobić to na początkach forum powinieneś dostać BANA Smile

Możliwość dodawania tematów w dziale konkursy została zablokowana
Powrót do góry Go down
pilonek

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 5:48 pm

@admin bana za prowadzenie dyskusji ? od tego jest forum Smile a skoro to forum ,,legalne'' to nawet nie powinieneś wnikać czy z nielegalnego bukmachera ktoś wypłaci nagrode komuś czy nie tylko usuwać, super inicjatywa z twojej strony zablokowanie możliwości tworzenia tematów w konkursach dzieki takim osobom forum sie potrafi tylko lepiej zabezpieczać
Powrót do góry Go down
kobietabet

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 5:54 pm

Skoro ktoś dodał konkurs i ktoś poprawnie wytypował wynik to nagroda się należy.
A Ty @pilonek zacznij wypisywać coś wartościowego na forum a nie wiecznie narzekasz. 
Masz problem z napisaniem kilku zdań jakiejś analizy lub dyskusji na temat tego co ważne.
Spojrzałam i 60% twoich wypowiedzi to narzekanie i czepianie się lub pisanie o jakiś głupotach.
Dobra rada 
Jak nie masz nic interesującego do powiedzenia to zamilcz   Wink
Powrót do góry Go down
pilonek

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 6:15 pm

Przecież nie powiedziałem, że nagroda sie nie należy tylko chodzi o to, że tego nie powinno nawet tutaj być tylko np w koszu i wszystko zależy od twórcy tematu jak sie zachowa
Powrót do góry Go down
kobietabet

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 6:20 pm

To po co ciągniesz tą dyskusje.
Przecież @admin napisał co i jak. Napisałam do administratora info o tym konkursie jak zorientowałam się że bon jest do nielegalnego bukmachera i praktycznie po 5 minutach zareagował.
A ty wiecznie jakieś wywody robisz chociaż prześledziłam twoją aktywność i też wiele razy pobłażliwie Cię potraktowano na forum. Jednak Ty chcesz zawsze karać innych przy ich przewinieniach. Ale biorę na twoją działalność poprawkę bo widzę że na każdym forum gdzie jesteś to wiecznie wylewasz jakieś żale
Powrót do góry Go down
pilonek

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 6:26 pm

każdym forum ? przecież praktycznie tylko na 1 zawsze jestem i nie wiem jakie żale wylewam... co prawda zawsze szukam dziury w całym ale to jest jedynie plusem Very Happy trzeba sobie ułatwiać i iść na łatwizne masz 4km do sklepu a skrótem 1km to raczej sie pójdzie skrótem tymbardziej jak sie śpieszy Razz
Powrót do góry Go down
kobietabet

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 6:39 pm

Ostatnia wiadomość w tym temacie bo mnie rozśmieszasz swoim zachowaniem.
Aby innym wiecznie zwracać uwagę samemu trzeba przestrzegać wszelkich zasad.
Czyli idąc na skróty powinieneś być jedną z ostatnich osób co będzie oceniała postępowanie innych.
Powrót do góry Go down
pilonek

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 6:44 pm

Tylko stwierdzałem bo wiekszość wybierze droge z 1km zamiast 4 i o to chodzi aby sie śmiać a nie płakać
Powrót do góry Go down
frank1989

PBpoints : 252

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Nie Cze 04, 2017 6:56 pm

@pilonek coś w tym jest skoro już nie pierwszy raz ktoś ci zwraca uwagę
Droga na skróty czyli kombinowanie jak się czegoś lub kogoś uczepić przy okazji wybielając siebie samego ?
Na mój gust i nie tylko to tobie PBP powinno się podzielić przez 2 lub 3 gdyż poza zamieszaniem nic nie wprowadzasz na forum
Co ciekawe widzisz tylko błędy czyjeś a siebie samego uważasz za wzór do naśladowania a może nie wszyscy chcą być krętaczami i kombinatorami
Powrót do góry Go down
igoromcen

PBpoints : 61

PisanieTemat: Re: Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy   Pon Cze 05, 2017 6:16 pm

Konkurs wygrywa kobietabet. Bon wyslany na priv tej osobie. Nie siedze w weekend na internecie , Dopiero teraz mam dostęp i wysłałem kod. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down

Konkurs. Wytypuj wynik Polska - Włochy Liga Światowa Siatkarzy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1