Pisanie by Kane on Pon Maj 08, 2017 10:34 pm

FAC Wien - Neustadt
typ:2
kurs:2.95
Forbet

3 kolejki do końca. Gospodarze są na miejscu spadkowym z 3 punktami straty do bezpiecznej lokaty. Grają niesamowicie słabo szczególnie u siebie w ostatnim okresie - 6 porażek z rzędu na własnym stadionie !!!
Goście 8 punktów zapasu nad dzisiejszymi rywalami a więc mają jeszcze minimalną możliwość spadku.W statystyce wyjazdów są najgorszą drużyną ale mimo wszystko przywieźli z wyjazdów punk więcej niż gospodarze ugrali u siebie.

Pisanie by frank1989 on Nie Lis 19, 2017 12:05 pm

Dziś pod lupę wziąłem spotkanie na szczycie czyli mecz pomiędzy Salzburg a Sturm Graz. Uważam, że dojdzie do zmiany na miejscu lidera i Salzburg spokojnie pokona obecnego lidera. Salzburg powinien bez problemu liderować w austrijackiej lidze gdyż jest w tym ktaju czym, czym Bayern jest w Niemczech chociaż bradziej pasowałaby tu analogia do RB Lipsk gdyz mają tego samego sponsora czyli RedBull.
Salzburg w tym sezonie nie doznał goryczy porażki na własnym stadionie natomiast przyjazdni dwa razy doznali porażki na wyjazdach. Wiem też, że historia nie gra ale patrząc na ten aspekt nie powinno tu paść wielebramek gdyż w ostatnich spotkaniach padał wynik 1-0 dla jednej z ekip.

było łatwo, miło i przyjemnie.
Wynik nadzwyczaj dobry i pewna wygrana, Z pewnością na wynik końcowy duży wpływ miała czerwona kartka w 35 minucie do tego momentu Salzburg wygrywał juz 1-0 jednak przy tym faulu nie dość, ze drużyna została osłabiona to jeszce podarował rzut karny i zrobiło się 2-0 Po raz kolejny przyjezdni pomogli gospodarzom strzelając do własnej bramki i ustanowili wynik 3-0. Po wznowieniu gospodarze kontrolowali grę jednak na kolejne bramki musieli poczekać do 84 minuty kiedy to Dabbur M. strzelił na 4-0. Po raz kolejny Izraelijczyk błsnoł formą w 89 minucie i tym samym ustawił wynik na 5-0. Salzburg dzięki temu zwycięstwu nie tylko został liderem ligi ale i lidera klasyfikacji strzelców  Dabbur M. dzięki 2 bramką strzelonym w tym spotkaniu.