Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 7:45 am

Sydney FC-Melbourne Victory
Typ: 1
Kurs: 1.80
Lvbet

Dziś  o 9:00 finał w lidze Australijskiej.Moim zdaniem Sydney jest tutaj zdecydowanym faworytem,wygrali 3 ostatnie spotkania z Melbourne i mimo że w finale moze byc roznie gram pewnie w ich stronę.Dodatkowo z tego co mi wiadomo to grają na własnym stadionie co napewno jest na plus jesli chodzi o typ.

LVbet

W niższych ligach australijskich wiele drużyn nie przywiązuje wielkiej uwagi do obrony dlatego w wielu z tych meczów wyniki bardziej przypominają hokej. Podobnie ma się sprawa z tymi dwoma drużynami. Oakleigh wystartowali dobrze - szczególnie biorąc pod uwagę że większość meczów grali na wyjeździe i właśnie 3 ostatnie mecze na obcych stadionach wygrali.
Goście tuż za podium. Tylko w ostatnim z ich meczów zdobyto mniej niż 2 bramki.
Ciekawa również historia bezpośrednich spotkań - 8 ostatnich meczów między nimi to zawsze co najmniej 3 trafienia.

STS

NPL Queensland.Obie ekipy w tym sezonie spisują się bardzo dobrze,Brisbane zajmuje 2 pozycję z 22 punktami na koncie i serią 5 wygranych z rzędu,Olympic jest 4 i ma 2 oczka mniej.W ligach Australijskich często wpada sporo goli,zespoły wolą atakować niz bronić a ich defensywy często popełniąją rażące błędy.H2H z ostanich 5 spotkań to wyniki: 1:2,0:4,1:0,3:1,2:3 czyli 3 razy padał over 3,5 i myślę że dzisiaj mozemy zobaczyć kilka bramek.
avatar
dj-man

Posts : 850
Points : 0

Pisanie by dj-man on Wto Maj 23, 2017 1:10 pm

Brisbane Strikers-Olympic FC 3:1 +++

Przez większość meczu o dziwno Olympic miał wszystko pod kontrolą,prowadzili 0:1 i do tego nie wykorzystali karnego.Od 70 minuty sytuacja się odwróciła i Brisbane w 8 minut załatwili sprawę i strzelili 3 bramki.