polbuk-forum.com

Mistrzostwa świata

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mistrzostwa świata

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 3:09 pm

Dziś startują Mistrzostwa w hokeju.Na początek 4 mecze :

Finlandia-Bialoruś
Szwecja-Rosja
Czechy-Kanada
USA-Niemcy

Zapraszam do podawania typów,ja na hokeju znam się dość słabo dlatego chętnie zapożyczę od kogoś typ Smile
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Re: Mistrzostwa świata

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 6:20 pm

USA - Niemcy
Typ: USA
Kurs: 1.55
Forbet

Oglądam czasem NHL i taki pojedynek, mimo średniej znajomości hokeja biorę w ciemno. Tak sobie przepatrzyłem składy, to USA oczywiście skład złożony z graczy NHL, natomiast Niemcy bardziej opierają się na graczach z drużyn lokalnych, europejskich. Niemcy to nie jest jakaś potęga hokejowa, nie ma co się oszukiwać. Spodziewałem się tu o wiele niższego kursu, trochę typ w ciemno ale po 1.55 USA biorę w ciemno. H2H jest z dawnych lat, więc nie ma co tu go przytaczać.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 2:51 pm

Co myślicie na zagranie dziś w stronę Czechów>? Według suchych statystyk to wychodzi że wygrają.
Z Finlandią chyba nie jest za dobrze jak przegrywa z Francją 5:1,czy się mylę?
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 7:00 pm

Poczytałem trochę,przeanalizowałem i pograłem na Czechów.Jeżeli wtopię to znak żeby nie ruszać sportów na których człowiek się słabiej zna Razz
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 10:35 pm

Finlandia-Czechy 3:3 

Jeszcze dogrywka ale typ juz nie siadł i tak chyba szacunek dla Czechów bo było juz 3:0.
Jednak odpuszczę sobie Hokej,lepiej skupic się na dyscyplinach które lepiej się zna.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Wto Maj 09, 2017 7:42 pm

Słowacja-Dania
typ: powyżej 4.5 goli
kurs: 1.94
LVbet

Obie drużyny zawodzą na początku tego turnieju. Słowacy potrzebowali dodatkowego czasu aby wygrać z dużo niżej notowanymi Włochami a następnie przegrali również z teoretycznie słabszą Łotwą 1-3.
Dania również została zaskoczona przez pozytywne zaskoczenie pierwszych 2 rund - Łotyszy 0-3 a następnie zgodnie z planem wysoko przegrali z USA 2-7.
Obie drużyny już na starcie są w trudnym położeniu. Spodziewam się ostrej gry, wielu wykluczeń i wielu strzałów z obu stron. Sądzę że taki kurs na tej linii jest zbyt wysoki. Liczę na co najmniej 5 bramek.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Sro Maj 10, 2017 1:09 pm

Rosja-Dania
typ: powyżej 6.5 goli
kurs:1.87
LVbet

Po udanym wczorajszym typie kolejny ciekawy rodzynek. Rosja po wyrównanym starciu pokonała po karnych Szwecję ale 2 następne mecze to bardzo efektowne wygrane z ich strony - z Włochami 10-1 i z Niemcami 6-3.
Duńczycy zaczęli od niespodziewanej porażki z Łotwą 0-3. Później wysoka planowa porażka z USA 2-7. I wczoraj po niemrawym początku w 2 i 3 tercji strzelili razem ze Słowakami kilka bramek.
W tym meczu bramki będą padać głównie z jednej strony ale liczę na to że coś Dania dorzuci od siebie. 
Rok temu ROsjanie wygrali 10-1 a 2 lata temu 5-2. Liczę na co najmniej 7 bramek.

Kane

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Sro Maj 10, 2017 7:07 pm

Francja-Białoruś
typ:1
kurs:2.05
Fortuna

Po 3 meczach Francuzi są pozytywnym zaskoczeniem tego turnieju. Po porażce z wyrównanym rywalem jakim jest Norwegia przyszła sensacyjna wygrana z Finlandią aż 5-1. I ostatnio kolejne zwycięstwo - tym razem ze Szwajcarią po rzutach karnych.
Białorusini mieli bardzo trudnych rywali w 4 pierwszych meczach i nie udało im się choć raz sprawić niespodzianki choć w pierwszym meczu było naprawdę blisko - 2-3 z Finlandią. 3 kolejne mecze przegrali zdecydowanie - z Łotwą, Czechami i Kanadą zdobyli łącznie tylko 1 bramkę.
Myślę że kurs ponad 2 jest tu atrakcyjny do spróbowania.

Kane

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 10, 2017 7:15 pm

W hokeju jestem totalnym Januszem, ale kusi mnie osobiście zagranie na Słowaków z Niemcami. Czemu to tak?

Przede wszystkim chodzi o kurs. Niemcy nie stały się nagle hokejową potęgą - to bzdura. Wygrały na tych mistrzostwach z USA, ale Amerykanie dziwnie podchodzą do 1 fazy turnieju, długo się rozgrywają, czasami ktoś jeszcze tam nie dojedzie (zza oceanu), występują młodziki. Ogółem - cyrk nieziemski a potem i tak awansują (jak widać po porażce z Niemcami tylko w lepszą stronę - wygrana ze Szwecją imponująca).

Słowacy właściwie po wynikach ze słabszymi są na musiku. Wygrana nie w 60 minutach z marnymi Włochami i porażka po come backu z 3-0 na 3-3 z równie słabą (aczkolwiek lepszą od Włochów) Danią sprawiają, że oni już właściwie muszą.

W meczach Słowaków z Niemcami zazwyczaj mamy rollercoaster i raz wygrywają nasi południowi, raz zachodni sąsiedzi. Kurs 3,55 do mnie przemawia - za drobne oczywiście. Spodziewam się wbrew pozorom wyrównanego meczu (mistrzostwa są rozgrywane w Niemczech, to dodatkowy smaczek, ale siłę gospodarzy powinny pokazywać wyniki 2-7 czy też 3-6 z Szwecją i Rosją [z tych Mistrzostw] a nie wygrana w meczu na otwarcie i przetarcie lodu). 

Myślę, że za drobne warto spróbować. Wink

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 10, 2017 10:53 pm

No niestety dogrywka. Można było zagrać Słowaków z remisem po 1,75, ale łapczywie człowiek się napalił. Very Happy Niemniej z tego co widzę to można ciekawe kursy złapać na tych Mistrzostwach i trzeba będzie poobserwować.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Czw Maj 11, 2017 11:32 am

Szwecja-Łotwa
typ:2
kurs:11.5
Fortuna

Oczywiście Szwecja jest tu dużym faworytem ale jak na razie w tym turnieju spisuje się poniżej oczekiwań - przegrana po karnych z Rosją, pewna wygrana z Niemcami i porażka z USA które nie gra najmocniejszym składem. Z drugiej strony Łotwa która zaczęła rewelacyjnie i prowadzi w grupie - wygrali z Danią, Słowacją i Włochami tracąc łącznie zaledwie 2 bramki.
Miesiąc temu obie drużyny grały mecz towarzyski i niespodziewanie Łotwa wygrała po karnych.

Kane

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pią Maj 12, 2017 1:56 pm

Dzisiaj faworyci - ja próbowałbym szukać czegoś w meczu Francja - Białoruś.

Białoruś totalnie zawodzi. Z kolei Francja notuje bardzo fajne wyniki, mało kto chyba się spodziewał, że trójkolorowi sprawią tyle niespodzianek (porażkę 3-2 z Kanadą też uznaje za niespodziankę, bo w ciemno bym tu dał jakieś 2-6 czy 2-7 a tu taka niespodzianka).

Kursy koło 1,85 jednak dość przeciętnie się prezentują. Może na żywo będą lepsze, powiedzmy po około 10-15 minutach 1 tercji i braku przeciwwskazań. Na pewno będę obserwował na żywo ten mecz podobnie zresztą jak Dania - Niemcy, bo tutaj znowu gospodarze Mistrzostw są faworyzowani podle mnie zbyt mocno (jednak Dania to nie Słowacja i tutaj tak szybko nie będę inwestował, niemniej w hokeju wiele fajnych sytuacji jak prowadzenie jednym golem sprawia, że kursy są ciekawe [a to żywy sport i zmiany są]).

Z ciekawostek - na Kanadę z Francją przy 2-1 dla Tricolores było 2,1 na żywo nawet. Niestety obudziłem się w momencie, w którym wyrównali i całość spadła na łeb i szyję. Very Happy

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry