polbuk-forum.com

Mini poradnik do Forbet

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Mini poradnik do Forbet

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 1:42 pm

Jeśli wybrałem zły dział to proszę o przeniesienie.

Dzisiaj postanowiłem przedstawić Wam mini poradnik, o ile to można nazwać poradnikiem do Forbeta.

A mianowicie sprawa wygląda tak. Zobaczyłem to analizując kursy wystawiane przez forbet od początku ich powstania. Dziwna rzecz wydawałoby się na pierwszy rzut oka, natomiast tak jest rzeczywiście. A mianowicie, kursy na te same zdarzenia tylko inaczej przedstawione różnią się od siebie.
Przykład 1 z pierwszego lepszego meczu: 

Jak widzicie jest to samo zdarzenie tylko w 1 przypadku kurs jest 1.55 a w drugim 1.6. W obu przypadkach jeśli Korona wygra lub zremisuje typ jest na +++.

Druga sytuacja dla przykładu:

Jak widzicie tutaj różnica jest już znacząca. Korona wygrywa do zera i trafiamy kurs 6.25 lub 5.25. Chyba każdy wolałbym trafić 6.25.

Na początku myślałem, że to błąd i zgłaszałem róznicę kursów. Z tego co się dowiedziałem to nie jest błąd, bo to różnice w marżach na dany zakład, czy jakoś tak nie istotne. Ważne że warto z tego skorzystać, dokładniej się przyglądając ofercie, bo jestem pewny że nie każdy to zauważył i może mu taki poradnik pomóc. Chyba każdy wolałby wygrywać po wyższym kursie jocolor
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Mini poradnik do Forbet

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 5:40 pm

@Adam05 napisał:Pare buków coś takiego ma ale dobrze że zwróciłeś na to uwagę.

Jak narazie tylko tutaj się z czymś takim spotkałem i na początku to się tak zdziwiłem, że szok. Myślę, że sporo osób po prostu aż tak dokładnie nie przegląda ofert i gra z miejsca X2 nie widząc że gdyby zagrali h(1:0), który jest typem bliźniaczym ale z wyższym kursem złapaliby kurs wyższy choćby nawet o te 0.05. Bo przy grze na małe stawki to może nie robić różnicy, natomiast przy większych już daje konkretniejszy "dodatek" jeśli można by to tak ująć Very Happy

Natomiast przy 2 przykładzie to do teraz nie rozumiem, czemu są aż takie różnice, bo tak jak między 1.55 a 1.6 nie jest duża, ale już między 5.25 a 6.25 to ogromna ;d
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Mini poradnik do Forbet

Pisanie by Kane on Pon Maj 08, 2017 4:55 pm

Dość często jest to praktykowane szczególnie u bukmacherów mających oprócz zwykłego 1x2 również handicapy azjatyckie - szczególnie te -0.5/+0.5 zastępujące zwycięstwo jednej ze stron lub brak porażki drugiej strony. Warto właśnie uważniej sprawdzić ofertę bo nawet przy kursach w okolicy @2 różnica może dochodzić do 0.1. Oczywiście jest to dostępne głównie na bardziej popularne ligi. Rzadziej można takie coś spotkać na zakłady poniżej/powyżej.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry