polbuk-forum.com

Serie A Włochy

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Serie A Włochy

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 11:38 am

Crotone - Milan
Typ: Milan
Kurs: 1,8
forBet

Ja pójdę dzisiaj w ten Milan - a co tam, najwyżej znowu pokażą mi jak bardzo się mylę.

Milan wciąż łudzi się i marzy o Europie. Nie grali swego czasu tak źle, ale ostatnio coś zacięło się. Crotone wyciągnęło fajne wyniki, ale Empoli im uciekło i raczej zapał w drużynie gospodarzy powinien zgasnąć. Milan ostatnio po słabych występach musi wygrywać, aby jeszcze nadal podtrzymywać swoje marzenia o dawnej wielkości (podejrzewam, że latem dojdzie tam do masowego kupna wszystkiego co się da za grube pieniądze, ale to już inny temat).

Crotone ostatnio w bardzo fajnej formie (szkoda, że tak późno), Milan z kolei w bardzo słabej. W derbach pokazali, że potrafią grać i sklejać ciekawe akcje, ale czegoś w tym zespole brakuje. Po kursie rzędu 1,5 czy też 1,6 nie ruszałbym tego starcia, ale w 1,8 widzę już przyzwoity kurs. We włoskiej piłce ruszać lepiej tylko takie właśnie kursy - to nadal goście mają lepszych piłkarzy i większe szanse na osiągnięcie tu korzystnego rezultatu. Crotone powoli musi się pogodzić ze spadkiem. Gra z tą myślą na pewno też nie będzie dla nich łatwa.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 5:03 pm

@JanuszBiznesu napisał:Crotone - Milan
Typ: Milan
Kurs: 1,8
forBet
Włoska piłka to enigma. Fiorentina przegrywa w Palermo, Roma w derbach z Lazio, Milan remisuje z Crotone a Empoli u siebie gubi punkty z grającym o pietruchę Sassuolo.  Żeby było śmieszniej w meczu drużyny Zemana, która gra ,,wszystko albo nic'' mecz kończy się wynikiem 1:0 (tak, to trener Pescary)...Nie wiem co powiedzieć w ogóle na temat tego co się dzieje, dlatego może lepiej nie mówić nic i sobie darować. Drugiej tak zagadkowej ligi próżno szukać (no może nasza ekstralasa Very Happy )

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 3:51 pm

Juventus-Torino
Typ: Juventus wygra do zera
Kurs: 2.45
STS

Dziś liczę na solidną defensywę ze strony Juve,mam przeczucie że skończy się 1:0 Razz Torino w każdym z ostatnich 5 spotkań w lidze strzelało co najmniej jedną bramkę i dlatego idę tu na przekór i gram ze ta passa sie dziś skończy.Juve to mistrz gry na 0 z tyłu i przewiduję dziś jedynie trochę walki w środku pola z mała liczbą sytuacji podbramkowych.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 10:50 pm

W derbach Turynu także niespodzianka 1:1 a o mały włos Torino nie zdobyłoby 3 oczek,
zabrakło hmm minuty ? 
W 57 minucie czerwień dla Acquaha z Torino i Juve zaczęlo coraz bardziej cisnąć az dopieli swego w 92 minucie i nie kto inny jak Higuain.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 11:55 am

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Powyżej 2.5 gola
1.75
Forbet

Krótko bo mecz niedługo się zaczyna. Spotykają się dwie overowe drużyny i widzę dzisiaj kontynuacje tej serii. Udinese u siebie 12x over 2,5 na 17 meczów. Atalanta 10 spotkań na 17, w których padły minumum 3 bramki na wyjazdach. Goście walczą jeszcze o europejskie puchary, Udine nie gra o nic i po składach widać, że zagra dosyć ofensywnie. Tutaj może być mecz tzw. cios za cios z kilkoma bramkami z obu stron.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 12:01 pm

Pescara Calcio - FC Crotone
Wynik końcowy
TYP: FC Crotone
1.65
Forbet

Gospodarze już zlecieli z Serie A. Wykręcili marny wynik 14 punktów, na który złożyło się 8 remisów i 2 wygrane. Goście natomiast przebudzili się, notują świetne wyniki ostatnimi czasy remisując z Milanem, Torino a wygrywając z Sampdorią Interem czy Chievo. To dało im realne szanse na utrzymanie, nie po to wygrywali z największymi tej ligi, żeby teraz pogubić punkty z najgorszą drużyną Serie A. Będą podwójnie zmotywowani i biorą ten mecz na spokojnie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Maj 07, 2017 12:38 pm

Ja we Włoszech próbuję lekko, ale ryzykownie.

Sassuolo - Fiorentina -> Sassuolo ~3,1 forBet

Jest to właściwie pojedynek o nic. Fiorentina ostatnio notuje dziwne wyniki, porażka w Sycylii czy też straty punktów po kursach 1,4 na Fiorę. Dzisiaj znowu są faworytem, będąc gościem. 

Widzę lekkie ubytki u gospodarzy, ale nie znowuż wielkie. U siebie potrafią pogrywać nawet jeśli nie grają o nic wielkiego. Fiorentina nie przekonuje mnie ostatnio. Dziwie się tym kursem na nich. Mam wrażenie, że obie ekipy są już bardziej myślami przy następnym sezonie. Takie idealne starcie, gdzie można się pokusić o zaryzykowanie.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 2:10 pm

Lazio-Sampdoria
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.60
STS

Kursy na Lazio po 1.25 serio? przeciez to nie jest Juve czy Napoli zeby ich tak faworyzować czy o czymś nie wiem?
Sampdoria wiadomo o nic nie gra i ostatnio grosza dyspozycja ale zwróciłem uwagę na statystyki i mówią one jedno w każdym z ostatnich 5 spotkań Sampdoria zawsze strzelała co najmniej jedną bramkę mimo tylko 1 zwycięstwa.Lazio natomiast w każdym z ostatnich 5 spotkań traciło co najmniej jednego gola więc ich defensywa tez nie jest jakąs skałą nie do przejścia,stawiam na wynik w stylu 2:1 moze 3:1.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 07, 2017 3:38 pm

Takie zakłady to ja lubię 34 minuta i BTS siadł Lazio prowadzi jak narazie 2:1.
Sampdoria w 10tkę a bramkę zdobywa Linetty Smile wiele się dzieje.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Maj 07, 2017 5:35 pm

Grali 11 na 10. Mieli 2-1. Stracili w 94 minucie...włoska patologia

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 8:14 pm

AC Milan - AS Roma
Wynik końcowy
TYP: AS Roma
2.15
Forbet

Tutaj krótko. Milan słabo w ostatnim czasie, gubią punkty praktycznie z każdym. Dzisiaj przyjeżdża drużyna top3 z Serie A. Napoli wygrało swój mecz pewnie, czas na odpowiedź Romy. Jeśli chodzi o absencje to w Romie zabraknie tylko Rudigera i Strootmana. W Milanie zagra Sosa, wystawianie jego to dla mnie nieporozumienie. Dla mnie Roma wygra walkę w środku pola, bo ma po prostu lepszych zawodników w tej formacji, a to doprowadzi ich do stwarzania sytuacji i w konsekwencji wygranie tego spotkania.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Wto Maj 09, 2017 1:57 am

Fiorentina-Lazio
typ:2
kurs:2.7
Totolotek

3 kolejki przed końcem wiadomo że Fiorentina nie zagra w pucharach. Trudno się dziwić patrząc na ich ostatnie wyniki - 5 ostatnich meczów to tylko wygrana z teoretycznie najsilniejszym rywalem w tym okresie - Interem. Przegrali w tym czasie 0-2 w Palermo i u siebie 1-2 z Empoli.
Lazio już pewnie miejsca w fazie grupowej Ligi Europy ale ich forma może imponować - 6-2 z Palermo, 3-1 w derbach z Romą a ostatnio spektakularne 7-3 z Sampdorią. Kilka miesięcy temu u siebie wygrali 3-1. Sądzę że i tu mają spore szanse.

Kane

PBpoints : 297

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Wto Maj 09, 2017 2:10 am

Atlanta - AC Milan
typ:1
kurs:2.1
Totolotek

3 kolejki do końca. Atlanta jest bardzo bliska zapewnienia sobie startu w kwalifikacjach do Ligi Europy. Ostatnio grają świetnie - wygrali w Napoli, zremisowali w Rzymie z Romą czy zremisowali u siebie z Juventusem. Bilans u siebie z pewnością solidny - 11 wygranych w 17 meczach.
Dla Milanu kolejny nieudany sezon - prawdopodobnie bez pucharów. Ostatnio tylko 2 punkty w 4 meczach - oba mecze u siebie ostatnio przegrane - 1-2 z Empoli i 1-4 z Romą. Niec owcześniej tylko remis z najgorszą w lidze Pescarą.

Kane

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kane on Wto Maj 09, 2017 2:25 am

Roma - Juventus
typ:1
kurs:2.45
Fortuna

Na 3 kolejki przed końcem tylko punkt zapasu Romy nad Napoli a 7 punktów straty do prowadzącego Juventusu. W ostatnich 2 miesiącach przegrali u siebie z Lazio i Napoli a zremisowali z Atalantą ale oprócz tego wszystko wygrali na własnym obiekcie.
Juventus już 4 porażki wyjazdowe w tym sezonie. Ostatnio nieco słabiej - 2 remisy z niżej notowanymi rywalami.Będą też kilka dni po rewanżu z Monaco w Lidze Mistrzów do którego przystąpią z dużym zapasem ale to właśnie te mecze to dla nich priorytet w tym momencie.

Kane

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 10, 2017 6:47 pm

Udinese Calcio - Atalanta Bergamo
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Powyżej 2.5 gola
1.75
Forbet

Pescara Calcio - FC Crotone
Wynik końcowy
TYP: FC Crotone
1.65
Forbet

AC Milan - AS Roma
Wynik końcowy
TYP: AS Roma
2.15
Forbet

Rozliczam typy z weekendu.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 12:29 pm

Fiorentina-Lazio
Typ: 1
Kurs: 1.79
Lvbet

Z początku jak zobaczyłem ten mecz to pomyslałem sobie ze będzie niezły kurs na Lazio i zagram w ich stronę,jednak poczytałem trochę i mają dziś wystawić rezerwowy skład bo za 4 dni czeka ich finał puchar z Juventusem i na tym teraz się skupiają.
Fiorentina z tego co widzę ma szansę jeszcze zagrać w pucharach więc potrzebują dziś wygranej,biorać pod uwagę te dwie rzeczy gram na win Fiory.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 13, 2017 8:11 pm

Fiorentina-Lazio 3:2 +++

Dobry mecz choć Lazio postawiło się i to mocno,Fiora zrównuje się teraz punktami z Milanem który czeka juz za chwilę cięzki mecz z Atalantą na wyjezdzie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 8:28 am

Roma-Juventus
Typ: Roma (bez remisu)
Kurs: 1.70
Lvbet

Roma ma tylko punkt przewagi nad trzecim Napoli i musi dziś powalczyć o wygraną aby obronić tą pozycję.Bilans spotkań domowych mają niezły 14-1-2 ale wiadomo że dzisiaj przeciwnik z najwyzszej półki.Dodaję typ juz teraz ale warto poczekać na składy bo Juve moze wystawić przynajmniej na kilku pozycjach zmienników bo tak jak wczoraj Lazio za 3 dni grają finał pucharu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 14, 2017 11:52 am

Inter Mediolan - US Sassuolo
Wynik końcowy
TYP: Inter Mediolan
1.35
Forbet

Długo się zastanawiałem,czy w ogóle grać ten mecz. Stwierdziłem, że jednak spróbuje. Są już składy, Inter może nie wyjdzie w najmocniejszym zestawieniu, ale to powinno na Sassuolo wystarczyć. 3 porażki z rzędu to jak na taki klub nie przystoi. Dzisiaj idę w przełamanie, ale bez żadnych handicapów ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 12:27 pm

@Mbappe ja bym po takim kursie nie ryzykował,Sassuolo to taka ekipa która moze sprawić niespodziankę,ostatnie wyniki notują bardzo dobre,nie przegrali od 5 spotkań.Bardziej chyba poszedłbym w stronę bramek jeśli juz.
Powodzenia Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry