Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 9:41 am

Elfsborg-Ostersunds
Typ: 1 (Remis=zwrot)
Kurs: 1.70
Forbet

Dziś dość słaba oferta na piłkę a więc zaglądamy do Szweckiej Allseveskan.Dokończenie 6 kolejki,obecnie obydwie drużyny po 7 pkt i taki sam bilans 2-1-2.Typ głownie ze względu na H2H,Elfsborg u siebie grał do tej pory dwukrotnie z Ostersunds i oba spotkania wygrał (3:0 i 3:1).

Forbet

Malmo bardzo dobrze rozpoczęło sezon,jest liderem z 4 wygranymi i 2 remisami.Elfsborg natomiast to typowy średniak jak narazie 11 miejsce i bilans 2-2-2.Ostatnio grałem w stronę Elfsborga gdzie grali u siebie ze srednim Ostersunds i przegrywali juz 2:4,ostatetcznie wyciągneli na 4:4 w samej końcówce.Uważam że kurs wart ryzyka do zagrania czystej 2.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Pon Maj 08, 2017 9:53 pm

Elfsborg-Malmo 1:2

Zgodnie z planem goście podtrzymali swoją serię i są dalej niepokonani.
Co prawda zwycięskiego gola strzelili w 91 minucie ale z przebiegu meczu mieli przewagę praktycznie przez cały czas.

Lvbet

Ostatnio Malmo daje zarobić dlatego trzeba korzystać dalej.Malmo jest liderem i znakomicie rozpoczęło sezon,na 7 kolejek wygrali 5 spotkań i 2 zremisowali.Liczę że na własnym obiekcie podtrzymają tą passę i zdobedą kolejne 3 oczka.Ekipa Ostersunds ostatnio tez spisuje się niezle,bilans 3-2-2 ale nie przegrali od 4 spotkań,dziś o choćby punkt będzie im bardzo cieżko.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Nie Maj 14, 2017 7:37 pm

Malmo-Ostersunds 2:1 +++

Malmo zdobywa kolejne 3 pkt,mimo ze od 42 minuty grali w 10tkę.Ostatecznie dość szczęśliwie bo zwycięskiego gola zdobyli w 95 minucie ale plus to plus.

Lvbet

Malmo jeszcze mnie w tym sezonie nie zawiodło a więc dalej gramy w ich stronę.Jak do tej pory nie poniesli zadnej porażki,bilans 6-2-0 i są oczywiście liderem.Co prawda te 2 remisy to odniesione na wyjazdach ale myslę że po takim kursie warto zaryzykować.Hammarby obecnie 7 lokata i bilans 2-1-2 czyli typowy średniak ligowy więc uważam ze jest spora szansa na powodzenie.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Sro Maj 17, 2017 8:59 pm

Hammarby-Malmo 1:1

Tak jak zwykle Malmo miało sporą przewagę z gry ale tym razem tylko remis,szczególnie raziły słabo wykorzystywane rzuty rozne ktorych mieli az 12.

Lvbet

Typ głównie ze względu na ciekawe H2H obu drużyn.W ostatnich 5 meczach za każdym razem padał over 2,5 gola,wyniki odpowiednio: 1:3,4:1,3:2,2:2,4:2 co ciekawe wszystkie wyniki nawet over 3,5 gola.Kurs zapewne taki wysoki ze względu na ostatnie wyniki Sundsvall,same undery i w tym trzy wyniki po 0:0.Jednak uważam że w końcu w ich meczu musi paść over a dzisiaj do tego dobry rywal jak pokazuje H2H.