polbuk-forum.com

Puchar Polski

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Puchar Polski

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 6:08 am

Jak wiadomo dziś o 16:00 na Narodowym finał naszego Pucharu Polski.Ja osobiście odpuszczam zakłady na ten mecz (jeszcze się zastanowię Razz ) Lech zdecydowanym faworytem ale granie na niego po kursach w granicach 1.40 ? uważam za bardzo ryzykowne,w końcu to finał i wszystko się moze stać.Arka napewno powalczy bo taka druga okazja moze sie szybko nie przytrafić.
Jak ktoś ma jakieś ciekawe typy na ten mecz to zapraszam do dyskusji.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Re: Puchar Polski

Pisanie by pilonek on Wto Maj 02, 2017 7:00 am

lech do ht ?

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 7:04 am

Ja się zastanawiam nad rożnymi albo kartkami i mozliwe ze cos z tego bym pogral.

over 9,5 roznych
1.60
forbet

over 4,5 kartki
1.70
forbet
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Wto Maj 02, 2017 11:48 am

Właściwie to mecz pucharowy - wszystko albo nic.

Stawianie tutaj w roli zdecydowanego faworyta Lecha nie dziwi, ale wątpię, abyśmy zobaczyli jakiś pogrom. Raczej wygrana jednym golem/może dwoma, gdy padnie coś w końcówce. W takim meczu nie pójdą obie drużyny na wojnę (Arka to już w ogóle), więc do pierwszego gola może być różnie. Mecz pachnie mi remisem do przerwy, bo wątpię, aby ktokolwiek otworzył się zdecydowanie.

Lech na pewno będzie atakował, Arka nastawi się na kontry. Ciężko chyba typować, kto wyjdzie z tego zwycięsko po 45 minutach. Dlatego ja skupiłbym się tu na kartkach.

Do tej chlubnej roli typuje gracza Arki - Kakoko. Przy prowadzeniu Lecha będzie musiał zatrzymywać kontry a faul taktyczny w środku pola to już niemal klasyk. (kurs 3,2 w totolotku)

Swoją drogą dlaczego jest ten zakład na Formellę? (Że otrzyma żółtą kartkę). Z tego co się orientuje to w umowie ma klauzulę iż nie zagra w tym finale. A STS jako sponsor Lecha powinien ogarniać takie podstawy. Chyba, że się mylę i zagrać może.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 12:29 pm

Z tego co mi wiadomo to chyba może zagrać,przynajmniej w lidze grał przeciwko Lechowi więc w umowie chyba nie ma takiego zapisu.Tak czy siak on juz puchar zdobył Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Wto Maj 02, 2017 1:05 pm

Ja uważam że wygra Lech Poznań, który napewno jest lepszym zespołem. W ostatnim meczu miedzy obiema drużynami wygrali Poznaniacy pewnie bo aż 4-1 i to do tego na boisku rywala. Wiadomo że dzisiaj jest nowy mecz , finał Pucharu Polski a więc ciężko spodziewać sie podobnego pogromu, ale to Lech jest faworytem i słusznie.
Drugi typ to over 4.5 żółtej kartki. Tu zgadzam się z kolegą @dj-man i sam nawet troszkę grubiej pogram ten typ. Finał Pucharu Polski a wiec walka na całego. Spodziewam się twardej męskiej gry i typ na over 4.5 żółtej kartki wydaje mi się najpewniejszym typem.
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Wto Maj 02, 2017 1:18 pm

Ja podobnie myślę jak wy, że dziś Lech Poznań spokojnie wygra z Arką Gdańsk. Lech Poznań jest w bardzo dobrej formie, chociaż ostatnio męczył się z Koroną Kielce w lidze. Ale myślę, że Puchar Polski to jest trofeum prestiżowe i dla drużyny z Poznania i na pewno na takim trofeum zależy. Arka Gdynia nie potrafi wygrać od dziewięciu spotkań i wydaję mi się, że nie najmniejszych szans z Lechem. Można spróbować zagrać handicap -1, FORBET proponuję nam kurs 2.10, myślę, że jest to jak najbardziej możliwe w tym spotkaniu.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 3:00 pm

@JanuszBiznesu napisał:Właściwie to mecz pucharowy - wszystko albo nic.

Stawianie tutaj w roli zdecydowanego faworyta Lecha nie dziwi, ale wątpię, abyśmy zobaczyli jakiś pogrom. Raczej wygrana jednym golem/może dwoma, gdy padnie coś w końcówce. W takim meczu nie pójdą obie drużyny na wojnę (Arka to już w ogóle), więc do pierwszego gola może być różnie. Mecz pachnie mi remisem do przerwy, bo wątpię, aby ktokolwiek otworzył się zdecydowanie.

Lech na pewno będzie atakował, Arka nastawi się na kontry. Ciężko chyba typować, kto wyjdzie z tego zwycięsko po 45 minutach. Dlatego ja skupiłbym się tu na kartkach.

Do tej chlubnej roli typuje gracza Arki - Kakoko. Przy prowadzeniu Lecha będzie musiał zatrzymywać kontry a faul taktyczny w środku pola to już niemal klasyk. (kurs 3,2 w totolotku)

Swoją drogą dlaczego jest ten zakład na Formellę? (Że otrzyma żółtą kartkę). Z tego co się orientuje to w umowie ma klauzulę iż nie zagra w tym finale. A STS jako sponsor Lecha powinien ogarniać takie podstawy. Chyba, że się mylę i zagrać może.

Własnie jest wywiad na żywo z Formella i jednak nie może zagrać,więc ewidentny błąd stsu.
dj-man

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by pilonek on Wto Maj 02, 2017 7:00 pm

Śmieszne to co sie dzieje Very Happy

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 7:06 pm

Troche beka z Lecha nie powiem tak oddać puchar,chodzi mi o to że drużyna z takimi aspiracjami :p ale jak to w naszej lidze niemozliwe staję sie możliwe Smile ciekawej zrobi się w lidze bo teraz 4 pozycja juz nie będzie promować awansu do Pucharów.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Wto Maj 02, 2017 7:08 pm

Cóż gdyby Majewski wykorzystał 100% sytuacje z końcówki meczu było by inaczej no ale brawa dla Arki , rajd Gruzina przy drugiej bramce bardzo fajny, podobała mi się cała ta akcja i spokojne wykończenie Very Happy

Przy pierwszej bramce zaspała defensywa, myślę że i Buric mógł lepiej się zachować.
Byłem za Lechem ale po nie wykorzystanej sytuacji Majewskiego czułem że w dogrywce to może się zemścić i tak się stało

Ostatnio zmieniony przez seboafc dnia Wto Maj 02, 2017 7:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Wto Maj 02, 2017 7:08 pm

Wszedzie buk musi zarobić Very Happy widocznie za dużo osób stawiało na lecha to musiał zarobić Very Happy

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 02, 2017 7:09 pm

Po meczu na gorąco ciężko stwierdzić co tak na prawdę w Lechu zawiodło. Moim zdaniem to, że Arka wybroniła się w I połowie, kiedy Lech był naprawdę blisko. Wykorzystali bezbarwność dzisiejszą Lecha. A Majewski to najbardziej będzie pluł sobie w brodę po tym co setki nie trafił w 89 minucie. Brawa dla Arki, to zwycięstwo powinno ich ponieść do następnych meczów i mam nadzieję, że się utrzymają Smile
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 7:15 pm

Właśnie często tak bywa że drużyna która zdobywa puchar i broni się przed spadkiem,pózniej spada..
Mam nadzieje że nie bo chcę zobaczyć derby w następnym sezonie Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 02, 2017 7:30 pm

@dj-man napisał:Właśnie często tak bywa że drużyna która zdobywa puchar i broni się przed spadkiem,pózniej spada..
Mam nadzieje że nie bo chcę zobaczyć derby w następnym sezonie Smile

Właśnie powiedziałbym, że zdarza się to rzadko, bo przeważnie to drużyny które dobrze radzą sobie w lidze grają w finałach pucharów i je zdobywają. Ale nawet jeśli to Arka dla mnie broni się jakością, jak na swoje warunki. Tak jak w Ojrzyńskiego przestałem wierzyć po pracy w Zabrzu, tak teraz widać że zobaczył jakie błędy popełnił i je wyeliminował. Arka Ojrzyńskiego będzie w stylu Korony Ojrzyńskiego.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Wto Maj 02, 2017 7:39 pm

To własnie Arka jest tego zaprzeczeniem bo w lidze radzi sobie delikatnie mówiąc słabo Smile Górnik na początku też grał jak Korona Ojrzyńskiego,nawet był najlepszą drużyna bodajże Grudnia a jak się skończyło to wszyscy wiedzą.W każdym razie zyczę Arce utrzymania i awansu do co najmniej 4 rundy Ligi Europy.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 02, 2017 8:29 pm

@dj-man napisał:To własnie Arka jest tego zaprzeczeniem bo w lidze radzi sobie delikatnie mówiąc słabo Smile Górnik na początku też grał jak Korona Ojrzyńskiego,nawet był najlepszą drużyna bodajże Grudnia a jak się skończyło to wszyscy wiedzą.W każdym razie zyczę Arce utrzymania i awansu do co najmniej 4 rundy Ligi Europy.

O te błędy to bardziej chodziło mi o to, że pościągał swoich zawodników typu Janota, Korzym którzy dużo dali mu w Koronie i błędnie założył, że tak samo będzie w Górniku. Co różni Arkę z tamtym Górnikiem? Skonsolidowana szatnia to widać, szczególnie przy mniejszych budżetach. W Górniku było jednak trochę najemników niezwiązanych emocjonalnie z klubem, którzy tak czy tak pracę sobie znajdę jak nie tu to gdzie indziej. Utrzymanie jak najbardziej realne, ale z tą 4 rundą eliminacji to trochę przesadziłeś  Laughing Laughing Laughing .
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Wto Maj 02, 2017 11:16 pm

nasuneło mi sie powiedzenie przy tym temacie ,,nigdy nie mów nigdy'' Wink

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Wto Maj 02, 2017 11:17 pm

@pilonek napisał:nasuneło mi sie powiedzenie przy tym temacie ,,nigdy nie mów nigdy'' Wink

A to a propos utrzymania czy LE? tongue
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Wto Maj 02, 2017 11:18 pm

ogólne podsumowanie

pilonek

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Wto Sie 08, 2017 7:55 am

Dzisiaj ekstraklasowe druzyny ruszają w Pucharze Polski,czy faworyci Legia,BrukBet,Piast dadzą radę?
Zapewne zobaczymy wiele rotacji w składzie a dla druzyn z nizszych lig to święto i napewno powalczą,myslę ze bedą jakieś niespodzianki.
Ciekawie zapowiada się starcie dwóch ekstraklasowych ekip Wisła Kraków-Wisła Plock.Ekipy te grały między sobą parę dni temu i wygrała Wisła ta z Krakowa po golu w 95 minucie a więc piłkarze z Płocka mają coś do udowodnienia.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by sahaLG on Wto Sie 08, 2017 12:24 pm

Jak szukać niespodzianek to wydaje mi się ze takowa moze być w meczu Siarki z BrukBetem.
Siarka na własnym stadionie potrafi być grozna a determinacji napewno im nie zabraknie,pamiętam ze parę sezonów temu pokonali bodaj Lechię w pucharze.Brukbet z drugiej strony nie wiadomo jak podejdzie do tego meczu raczej zobaczymy zmienników a za pewne bardziej interesuje ich ekstraklasa niz rozgrywki pucharowe.

Gramy tak:

Siarka 1x 
2.10
Lvbet

Siarka awans
2.80
Lvbet

sahaLG

PBpoints : 219

Powrót do góry Go down

Pisanie by sahaLG on Sro Sie 09, 2017 7:57 am

Siarka 1x +++
Siarka awans ---

Siarka caly mecz przegrywała ale w 89 minucie wyrownali,pozniej juz w dogrywce BrukBet przycisnał i skonczylo sie bodajze 1:4.

sahaLG

PBpoints : 219

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry