polbuk-forum.com

Typy na Ligę Europejską

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Typy na Ligę Europejską

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Maj 11, 2017 6:05 pm

Popieram typy na Lyon. Dodam od siebie, że samo zwycięstwo po 1,65 ~ Francuzów to dobry materiał do jakiegoś ako.

Ajax u siebie a Holendrzy na wyjeździe to dwie inne drużyny. Widzę tu nawet cień szansy na awans piłkarzy z Francji, ale to już bardziej w kwestiach dywagacji. Dla zakładów - myślę, że coś w stylu Lyon wygra jest dobre jako pomocniczy zakład. Wszystko zależy od tego jak szybko uda się otworzyć wynik, bo spodziewam się w wypadku takiej zaliczki ciągłego ataku ekipy Lyonu (swoją drogą te prowadzenie do przerwy z tej perspektywy też wydaje się ciekawe).

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 11, 2017 6:58 pm

Manchester United - Celta de Vigo
Manchester United wygra do zera
TYP: Nie
1.60
Forbet

Przyznam się, że jak na mecz Lyon - Ajax miałem pomysł, tak tutaj ciężko mi to przyszło. Próbuję coś takiego. Manchesterowi wystarczy remis, Celta musi wygrać 1 bramką. Nie wierzę, że United wygra ten mecz do 0. Celta ma w ofensywie sporo do zaoferowania, koniecznie muszą poszukać tu bramki. Nawet jeśli United by wyszło na jakieś 2 bramkowe prowadzenie to wtedy strata bramki nic by im nie robiła w kontekscie awansu, dlatego myślę że w różnych scenariuszach ten typ ma prawo bytu.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 7:16 pm

Nigdy nie grałem chyba takiego zakładu,a jak będzie remis to tez wchodzi? 1:1 0:0 ?
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 11, 2017 7:22 pm

@dj-man napisał:Nigdy nie grałem chyba takiego zakładu,a jak będzie remis to tez wchodzi? 1:1 0:0 ?

Tak, każdy inny wynik niż wygrana Manchesteru do 0 jest wygrany.
Mbappe

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 10:05 pm

Niesamowite co dzieje się w Lyonie,w 44 minucie poszedłem do kuchnii zjeść jabłko wracam a tam juz 2:1 dla Lyonu do przerwy haha 
Lacazette dwie bramy chyba wraca do formy po kontuzji.

Czemu ja nie pomyślałem zeby dac na rzut karny w meczu przeciez Marciniak sędziuje Very Happy
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 11, 2017 11:01 pm

Olympique Lyon - Ajax Amsterdam
Handicap 0:1
TYP: Olympique Lyonnais
2.35
Forbet

Manchester United - Celta de Vigo
Manchester United wygra do zera
TYP: Nie
1.60
Forbet
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 11:03 pm

Lyon-Ajax 3:1 +++++
Man.United-Celta Vigo 1:1 +++++

W jednym jak i w drugim meczu bramki w końcówce spotkania i emocje do samego końca,swoja drogą trochę szkoda że któras z druzyn nie została ukarana,szczególnie Manu za swój minimalizm,mysleli ze jak strzelili na 1:0 to mecz się juz sam wygra Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Krystian on Czw Maj 11, 2017 11:07 pm

Po co ja daje na Utd z handi -1, przecież wiadomo od dłuższego czasu ze oni samymi remisem przeważnie żyją 1:1

Krystian

PBpoints : 107

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 11, 2017 11:29 pm

No ja tak liczyłem, że Celta ich wyrzuci. Guidettti w ostatniej akcji piłka meczowa na nodze. A Ajax pokazał, że u siebie owszem jest mocny, ale znowu na wyjeździe tragedia. Co trzeba zaznaczyć Rybus świetna asysta. Pod względem zwrotów akcji w półfinałach LE>LM Razz
Mbappe

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Sro Maj 24, 2017 10:35 am

Ajax-Man.United
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.93
Lvbet

Ajax-Man.United
Typ: Liczba kartek-Man.United powyżej 1,5
Kurs: 1.52
Lvbet

Młodziez z Amsterdamu napewno będzie chciała sprawić tu niespodziankę i pokonać "wielki" United.Od dawna nie zdobyli europejskiego trofeumv i jest top dla nich spora szansa,napewno nie ograniczą się do bronienia bo braki w defensywie mają co pokazał mecz w Lyonie.Trudno rozgryzc jak zagra Mourinho czy będą to szachy czy tez od początku narzucą swój styl i będą od początku atakować.Raczej skłaniam się ku drugiej opcji bo wiadomo ze zdobycie tego trofeum da przepustkę do gry w Lidze Mistrzów.Sędzią jest Damir Skomina który napewno nie pozwoli na ostrą grę a myślę że United spokojnie zobaczą 2 kartki.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 24, 2017 6:51 pm

Patrząc na kursy to kusi wygrana Manchesteru. Ale finały mają swoje prawa. 

Ajax to dziwna drużyna. Szło im tak, że w jednym meczu grali jak z nut - w rewanżach cierpieli. Ciężko powiedzieć z czego to wynika, ale chyba jeszcze młodość. Wszystko zatem zależy od tego jak wejdą w ten mecz.

Mourinho wie o co gra. Raczej powinien zdawać sobie także sprawę z tego jak gra rywal, dlatego typowe rozgrywanie finału ,,na badanie się'' odrzuciłbym na miejscu Portugalczyka od razu. Ajax konstruujący swoje okazje to niewygodny rywal. Z drugiej strony wszyscy wiedzą, że szybkie ataki to też mocna strona Holendrów. 

Dla mnie zatem - mecz typowo pod oglądanie. Może tu być zarówno spokojne 2:0 dla Manchesteru jak i wynik na styku.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 24, 2017 6:58 pm

A wiecie czy można gdzie zobaczyć składy? czy jeszcze nie ma podanych? Zawsze sprawdzam na flashscore ale tam będą dopiero przed samym meczem.
Interesuje mnie jakie skrzydła będą w United.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 24, 2017 7:06 pm

Najszybciej chyba twitter poszczególnych klubów podaje -  w wypadku United można pomyśleć o devilpage.pl też, bo tam na pewno będą śledzili twittera i wkleją. Flashscore nieco potem. Ogółem godzinkę przed meczem powinny być już na sto procent. Możliwe, że nawet szybciej.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 24, 2017 8:03 pm

Już są składy,na skrzydłach w Manu Mata i Mikhitaryan z przodu Rashford,całe szczęscie ze nie ma Lingarda.
W Ajaxie zagra Schone który miał nie grać z powodu urazu.

Myslę że rozważenie czystej 2 na United moze być dobra opcją.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 24, 2017 10:45 pm

Właściwie to świeżo po meczu, ale ten kurs 2,0 na Manchester był faktycznie swoistą lokatą i szkoda, że jej nie ruszyłem...

Mourinho zjadł Ajax. Wystarczyło dać im piłkę i co? Mecz wyglądał jak kolejne starcie z jakimś Sunderlandem czy też Middlesborough. Oczywiście - warunki inne, bo Sunderland nie ma takiego posiadania piłki. Ale efekt ten sam - zagrożenia zero.

Manchester wypunktował młodzież Ajaxu. Kilka razy powtarzano o talencie Sancheza - ten gość na ŚO nie załapałby się do Arsenalu...Tyle strat - spowodowanie karnego (którego nie gwizdnął), poza siłą nie ma niczego co pozwoliłoby mu rozwinąć skrzydła i w Holandii ich nie rozwinie. Winna pewnie jest holenderska liga - kwestia tego, że grając z NEC czy Rodą nie jesteś naciskany. To inny poziom - Liga Europy także pokazuje, że to rozgrywki ,,sierot''. A te bliskie remontady Schalke czy Lyonu pokazują tylko, że w finale równie dobrze mógłby się znaleźć każdy. W Lidze Mistrzów żadna z tych drużyn nie zrobiłaby jednak niczego.

Gratulacje dla Manchesteru, bo Liga Mistrzów w przyszłym roku to kolejny krok do odbudowy i furtka do transferów. Jednocześnie wielki minus w stronę Ajaxu. 13 mln, 15 mln, 8 mln...tak wyceniani są Ziyech, Klaasen czy Dolberg. Póki co żaden z nich nie wygląda na gościa robiącego różnicę - jeśli chcą się rozwinąć muszą przejść do większych klubów - nie gigantów, ale takich, które zapewnią im starcia z prawdziwymi potentatami. Póki co są po prostu obiecujący...Z przed kanapy, zawiedziony poziomem emocji, bo tak po prostu być musiało.

Ciekawe czy finał LM też będzie tak ,,oczywisty''.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 25, 2017 10:23 am

Ajax-Man.United 0:2
Man.United powyżej 1,5 kartki +++

Wstyd sie przyznać ale zasnąłem w drugiej połowie Razz do momentu jak oglądałem to typowu mecz dla druzyn Mourinho strzelili bramkę i cofnęli się..Ajax niby próbował atakować ale jeszcze chyba sporo muszą się nauczyć,zabrakło doświadczenia.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry