polbuk-forum.com

Typy na Ligę Europejską

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Typy na Ligę Europejską

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 3:51 pm

Celta Vigo - Manchester United
Typ: Remis
Kurs: 3.30
FORBET

Celta Vigo - Manchester United, jeszcze dwa tygodnie temu bez wahania jako faworyta w tym spotkaniu wskazałbym zespół Manchesteru United. Ale kontuzję jakie dotknęły ten zespół strasznie im utrudnia walkę o finał Ligi Europejskiej. Celta Vigo w ćwierćfinale Ligi Europejskiej pokonała w dwumeczu zespół: Genk 4:3. Natomiast Manchester United z dużymi problemami, bo po dogrywce pokonał Anderlecht. Tak jak napisałem wyżej problemy które ma Manchester United na prawdę utrudniają im sprawę awansu do Finału, myślę, że w tym spotkaniu padnie wynik remisowy.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Re: Typy na Ligę Europejską

Pisanie by dj-man on Pon Maj 01, 2017 7:10 pm

Typ powyżej popieram,jak tylko widzę że gra Manu to odrazu widzi mi się remis oni chyba jakiś rekord pobiją w tym kierunku jak już nie pobili.Zawsze jak druzyna Angielska gra w lidze Europy to mam wrażenie ze grają na pół gwizdka,ale w końcu Manu ma o co walczyć,juz nie tyle zeby  nawet zdobyc trofeum ale przez wygraną w lidze Europy bedą grać w Lidze Mistrzów a w lidze moze być o to cięzko.
Nie mozna tez skreślać Celty ta druzyna jest grozna i może pokusić się o niespodziankę praktycznie z kazdym rywalem.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 11:55 am

Dzisiaj dosyć nietypowo, bo w środę, zaczynamy półfinały Ligi Europejskiej. Na tapecie jest spotkanie Ajax - Lyon. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, jak do tego meczu podejść. Dlatego ciekaw jestem jakie macie pomysły dotyczące zakładów na ten mecz. Podrzucajcie coś Very Happy
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 03, 2017 1:45 pm

Ajax-Lyon
Typ: 1
Kurs: 2.35
STS

Jak dla mnie kurs na Ajax wart ryzyka u siebie są bardzo mocni i napewno zaatakują od pierwszych minut.W ćwiercfinale pokonali u siebie Schalke a wcześniej Kopenhagę,w lidze tez praktycznie wszystko wygyrwają więc widać ze u siebie się czują bardzo dobrze.Podoba mi się tez twój typ z innego działu że poniżej 1,5 gola do przerwy,wydaje się dość pewne.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 03, 2017 1:50 pm

Mam pewien dylemat. Kurs na Ajax jest dość wysoki i kusi, z drugiej strony widzi mi się tutaj ,,obie strzelą'' jak nic z niższym kursem, ale też obarczone ryzykiem.

Ajax u siebie jest mocnym zespołem, złapali wiatr w żagle w końcówce, wygrana z PSV na ich terenie tylko to potwierdza a wyeliminowanie Schalke po tych dramatycznych chwilach w rewanżu także budzi respekt.

Lyon z kolei na wyjazdach nie przekonuje. O ile u siebie mistrz Francji jest godny polecenia, tak w delegacjach różnie z tym bywa. Jedno jest jednak pewne - ten zespół jest na wskroś ofensywny, dlatego mam nadzieję, że nie zobaczymy szachów a raczej otwarty futbol. Wszyscy wiedzą, że Ajax także woli atakować.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 1:55 pm

@JanuszBiznesu napisał:Lyon z kolei na wyjazdach nie przekonuje. O ile u siebie mistrz Francji jest godny polecenia, tak w delegacjach różnie z tym bywa. Jedno jest jednak pewne - ten zespół jest na wskroś ofensywny, dlatego mam nadzieję, że nie zobaczymy szachów a raczej otwarty futbol. Wszyscy wiedzą, że Ajax także woli atakować.

Mistrz Francji, serio? xd

Nie zapominajmy, że w Lyonie jest Lacazette. Gość jest niesamowity dla mnie, ma wszelkie predyspozycje by przejść do jakiegoś wielkiego klubu i być typową 9 z dwucyfrową liczbą bramek w lidze angielskiej czy hiszpańskiej. Do tego pamiętajmy, że Ajax to stosunkowo młoda ekipa, także pewnie jakieś błędy się przydarzą. A tacy gracze jak wspomniany Lacazette, czy Fekir wykorzystają.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 03, 2017 2:02 pm

To Lacazette jest juz zdrowy ? Jesli tak to tez nie wiadomo w jakiej jest formie po kontuzji,ale z nim Lyon napewno sporo zyskuje bo zdobywa sporo bramek.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 03, 2017 3:31 pm

Oczywiście z rozpędu z tym mistrzem Francji

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 8:03 pm

@dj-man napisał:Ajax-Lyon
Kurs: 2.35
STS

Jak dla mnie kurs na Ajax wart ryzyka u siebie są bardzo mocni i napewno zaatakują od pierwszych minut.W ćwiercfinale pokonali u siebie Schalke a wcześniej Kopenhagę,w lidze tez praktycznie wszystko wygyrwają więc widać ze u siebie się czują bardzo dobrze.Podoba mi się tez twój typ z innego działu że poniżej 1,5 gola do przerwy,wydaje się dość pewne.

Leci + reputacja do Ciebie za ten typ. Gratki

To Lacazette jest juz zdrowy ? Jesli tak to tez nie wiadomo w jakiej jest formie po kontuzji,ale z nim Lyon napewno sporo zyskuje bo zdobywa sporo bramek.

Niestety wydawało się, że już zdrowy, ale jak widać jeszcze nie do gry, mimo że jest na ławce. Jest 60 min a Genesio nie zdecydował się go wpuścić. Szkoda bo szansę, na powodzenie mojego typu - BTSu, maleje. Ale do końca wierzę Very Happy
Mbappe

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Sro Maj 03, 2017 8:53 pm

Dokładnie,młodziki pokazały klasę dzisiaj i jeszcze kilka wybornych sytuacji zmanrnowali choć przy stanie 3:1 Fekir zmarnował sam na sam i wtedy mogło sie inaczej skończyć Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sro Maj 03, 2017 9:52 pm

Nie wiem czy jutro w Vigo jest sens ruszania czegokolwiek.

Z początku kusiły opcje 1X w stronę gospodarzy, ale aktualne kursy sprawiają, że nie wygląda to tak różowo. Wyników Celta nie osiąga w lidze także za dobrych, z tego co wiem to rotuje trener składem pomiędzy meczami Ligi Europy, ale niektóre wtopy są wręcz zatrważające.

Naprzeciw słaby personalnie Manchester w obliczu kontuzji (ciekawe jak się przedstawi sytuacja z Pogbą i Baillym, bo z tego co widziałem są doubtful a nie ,,nie zagrają na 100 procent''). Nie wiem też czy Mourinho nie weźmie remisu w ciemno, mając w perspektywie mecz na Old Trafford, gdzie jednak bądź co bądź Diabły będą zdecydowanym faworytem.

Ciężko zatem ten mecz ruszyć - poczekam chyba do podania składów i ewentualnie wtedy ukierunkuje się, w którąś stronę.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 1:38 am

Celta - Manchester United
Typ : HT X
Kurs: 1.9
Forbet

Nie będę oryginalny, mówiąc że ten mecz będzie na styku. Nie ma co się dziwić, Celta po rotacjach powinna byc wypoczęta, natomiast United kadrowo nie wygląda najlepiej. Nie sądzę, aby już w pierwszej połowie rozstrzygały się losy tego meczu. United już w niedziele gra ważny mecz z Arsenalem. Biorąc pod uwagę 3 arcyważne mecze pod rząd co 3 dni, jakoś trzeba to umiejętnie rozłożyć. Albo zabić dwumecz w pierwszym spotkaniu w Vigo, albo zagrać defensywnie nie przemęczając się i próbować rozstrzygać u siebie w rewanżu. Według mnie jutro zobaczymy nudny mecz, taki w stylu zaprezentowanym w meczu z City. Warte jest też chyba spróbowanie do przerwy dokładnego wyniku 0:0 po kursie 2.25 też w forbecie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 04, 2017 8:33 am

Celta Vigo-Manchester United
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.98
STS

Uważam że po takim kursie warto zaryzykować,myślę ze Manu wyjdzie ofensywnie żeby zapewnić sobie przewagę przed rewanżem.Z tego co czytałem to Celcie bardzo zalezy na Lidze Europy i więc przynjamniej u siebie tez powinna zaatakować.Spodziewam się otwartego spotkania i akcji po obu stronach.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Maj 04, 2017 6:23 pm

Jeszcze się wstrzymam do czasu pojawienia składu wyjściowego, ale jeśli wszyscy zawodnicy jadący do Vigo mogą zagrać to Manchester i kursy na niego będą spadać prawdopodobnie. Oto kadra, która wyleciała do Hiszpanii.

Bramkarze: David de Gea, Sergio Romero, Joel Pereira;

Obrońcy: Antonio Valencia, Matteo Darmian, Axel Tuanzebe, Eric Bailly, Chris Smalling, Phil Jones, Daley Blind;

Pomocnicy: Michael Carrick, Jesse Lingard, Marouane Fellaini, Paul Pogba, Ander Herrera, Ashley Young, Juan Mata, Henrich Mychitarian;

Napastnicy: Wayne Rooney, Anthony Martial, Marcus Rashford.

W bramkarzach bez niespodzianki, jednak z kontuzjowanego grona obrońców mamy tu Bailly'ego, Smallinga i Jonesa. Jest też etatowy już Valencia i zapewne na lewej zagra Darmian. W środku mamy wracającego Pogbę, Herrerę i dołączy do nich na moje Carrick lub Fellaini a z ławki jest jeszcze Mata. Na skrzydłach zapewne ktoś z trójki Mhitaryan Martial/Lingaard no i z ławki może Young - z przodu Rashford a w razie co Rooney. Wygląda całkiem sensownie i o wiele lepiej niż jeszcze jakiś czas temu. Myślę, że w takim wypadku Diabły mogą powalczyć już w Hiszpanii.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 7:55 pm

@JanuszBiznesu napisał:Jeszcze się wstrzymam do czasu pojawienia składu wyjściowego, ale jeśli wszyscy zawodnicy jadący do Vigo mogą zagrać to Manchester i kursy na niego będą spadać prawdopodobnie. Oto kadra, która wyleciała do Hiszpanii.

Bramkarze: David de Gea, Sergio Romero, Joel Pereira;

Obrońcy: Antonio Valencia, Matteo Darmian, Axel Tuanzebe, Eric Bailly, Chris Smalling, Phil Jones, Daley Blind;

Pomocnicy: Michael Carrick, Jesse Lingard, Marouane Fellaini, Paul Pogba, Ander Herrera, Ashley Young, Juan Mata, Henrich Mychitarian;

Napastnicy: Wayne Rooney, Anthony Martial, Marcus Rashford.

W bramkarzach bez niespodzianki, jednak z kontuzjowanego grona obrońców mamy tu Bailly'ego, Smallinga i Jonesa. Jest też etatowy już Valencia i zapewne na lewej zagra Darmian. W środku mamy wracającego Pogbę, Herrerę i dołączy do nich na moje Carrick lub Fellaini a z ławki jest jeszcze Mata. Na skrzydłach zapewne ktoś z trójki Mhitaryan Martial/Lingaard no i z ławki może Young - z przodu Rashford a w razie co Rooney. Wygląda całkiem sensownie i o wiele lepiej niż jeszcze jakiś czas temu. Myślę, że w takim wypadku Diabły mogą powalczyć już w Hiszpanii.

Przwidywane składy via: devilpage.pl

Czyli @JanuszBiznesu oni mają podobny pomysł na dzisiejszy skład do Twojego ;d Przyznam się, że ostatnich kilka dni chodził za mną tutaj under. Natomiast dzisiaj, jak widzę tą czwórkę w ofensywie Celty Sisto - Wass - Aspas - Giudetti (z główną uwagą na Aspasa - myślę że bet na jego bramkę może być dobrym typem), a z drugiej strony Rashford - Martial - Mikhitarian to odrazu pogląd na ten mecz zrobił mi się overowy. Jak myślisz, over 2,5 + BTS będzie miał racje bytu w tym meczu?
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Maj 04, 2017 8:31 pm

Z początku się spodziewałem, że zobaczymy tutaj szachy z obu stron. Celta też wie, o co gra. 2 gole stracone u siebie i może być po zawodach nawet zakładając, że coś strzelą.

Teraz jednak wygląda to ofensywnie dobrze i zdecydowanie gorzej zdawało się być zaraz na świeżo po meczu w weekend Diabłów. Jest na środku obrony Blind co daje pole do popisu dla ofensywnych graczy Celty, bo jak wiadomo Blind raczej nie jest pierwszym czy nawet drugim wyborem a istnym zapychaczem. Darmian także w obronie nie powinien być nie do przejścia, dla Aspasa się robi niezły korytarz po tej stronie boiska. 

Z przodu - nie mam pojęcia jak gra Celta w defensywie. Strasznie dużo rotacji w tym zespole i ciężko znaleźć jakiś sensowny punkt podparcia, gdy grali ,,w miarę niedawno, w miarę dobrym składem'' w lidze chociażby. Patrząc po samych ocenach to widzę, że linia obrona spisuje się dobrze, ale ile w tym prawdy - ciężko orzec.

Myślę jednak, że typ na obie strzelą wygląda już całkiem pozytywnie (stoi po 1,9~) i kurs nadal nie spadł za nisko. Ciężko wyobrazić mi tu sobie jakieś 3:0 dla kogoś, jednak 1:1 widziałbym już jak znalazł a ten wynik jako jedyny psuje over 2,5 +BTS w porównaniu do BTS.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 11:15 pm

@Mbappe napisał:Celta - Manchester United
Typ : HT X
Kurs: 1.9

Forbet

Nie będę oryginalny, mówiąc że ten mecz będzie na styku. Nie ma co się dziwić, Celta po rotacjach powinna byc wypoczęta, natomiast United kadrowo nie wygląda najlepiej. Nie sądzę, aby już w pierwszej połowie rozstrzygały się losy tego meczu. United już w niedziele gra ważny mecz z Arsenalem. Biorąc pod uwagę 3 arcyważne mecze pod rząd co 3 dni, jakoś trzeba to umiejętnie rozłożyć. Albo zabić dwumecz w pierwszym spotkaniu w Vigo, albo zagrać defensywnie nie przemęczając się i próbować rozstrzygać u siebie w rewanżu. Według mnie jutro zobaczymy nudny mecz, taki w stylu zaprezentowanym w meczu z City. Warte jest też chyba spróbowanie do przerwy dokładnego wyniku 0:0 po kursie 2.25 też w forbecie.

I ten under co za mną chodził to jednak był dobry trop. Trochę potem mnie zwiodły składy. Celta bardzo średnio, więcej po niej się spodziewałem. Natomiast Manchester zagrał typowo wyrachowany mecz w stylu Mourinho. Co prawda typ na remis do przerwy nie miałby prawa bytu, gdyby dobre okazje United w pierwszej połowie potrafił wykorzystać.
Teraz nie wierzę, że United po tak świetnej zaliczce odda awans Celcie u siebie na Old Traford. Wygląda na to, że w żadnym z półfinałów europejskich pucharów nie zapowiada się żaden comeback, a mecze na mniej lub bardziej rozstrzygnięte. Za to finały zapowiadają się wyśminicie, Ajax - United to byłoby (będzie?) świetne widowisko Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by hidunk89 on Czw Maj 11, 2017 10:28 am

Spotkanie: OL - Ajax (1 połowa)
Kurs: 2.15
Bukmacher: LvBet

Analiza:
Sytuacja analogiczna do tej z dnia wczorajszego jeśli chodzi o LM. Wysokie zwycięstwo Ajaxu w pierwszym spotkaniu determinuje OL do tego, że musza od początku postawić na atak. Ajax na wyjazdach mogdy nie błyszczał jeśli chodzi o europejskie puchary Mimo wysokiej porażki w pierwszym spotkaniu piłkarsko dla mnie nadal OL półkę wyżej od zespołu z Holandii. Myślę, że po takim kursie warto.

hidunk89

PBpoints : 73

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 12:17 pm

Man.United-Celta Vigo
Typ: Poniżej 2,5
Kurs: 1.83
Lvbet

Wydaje mi się że może to byc spotkanie podobne do tego w Vigo,Manu jak to ma w zwyczaju grać u siebie zagra w ataku pozycyjnym z duża ilością podań,napewno będą spokojnie rozgrywać piłkę.Celta napewno poszuka szans w kontrataku ale wątpie że zdobedą chocby jedną bramkę.Biorąc pod uwagę słabą skuteczność w ataku Czerwonych diabłów typ na poniżej 2,5 gola uważam za dobrą opcję.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Krystian on Czw Maj 11, 2017 12:38 pm

Manchester United handi -1
Lyon - Ajax Over 2.5
Co myślicie?

Krystian

PBpoints : 107

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 2:04 pm

Lyon-Ajax
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 2.03
Lvbet

Wbrew pozorom sprawa awansu nie jest jeszcze rozstrzygnięta,Lyon napewno od początku zaatakuje i szybko strzelony gol moze ich napędzić do dalszych ataków przez co z tyłu także zrobi sie "luzniej" o napewno Ajax tez będzie miał swoje szanse.Stawiam na wynik w stylu 2:1 moze 3:1 dla Lyonu.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 11, 2017 4:42 pm

Olympique Lyon - Ajax Amsterdam
Handicap 0:1
TYP: Olympique Lyonnais
2.35
Forbet

Myślę, że fajny bet na dzisiaj. Lyon po dość srogiej porażce w Amsterdamie musi ruszyć od początku do odrabiania strat. U siebie strzelają sporo, świadczy o tym choćby wygrana z Romą 4:2 w tej edycji LE. Ajax w LE natomiast na wyjeździe bardzo słabo, z Schalke roztrwonili przewagę z pierwszego meczu przegrywając 2:0. Polegli także z Kopenhagą 2:1 i zremisowali bezbramkowo na Ł3 z Legią. Nie wiem czy Lyonowi uda się awansować do finału, natomiast według mnie wygrają przynajmniej 2 bramkami.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry