polbuk-forum.com

Typy na Ligę Mistrzów

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Typy na Ligę Mistrzów

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 5:36 am

Ateletico-Real
Typ: Żółte kartki-Powyżej 5,5
Kurs: 1.77
Lvbet

W tym meczu zdecydowałem się typ na kartki bo jak dla mnie wynik moze być zarówno w jedną jak i w drugą stronę.Myślę że Real zagra z kontry mając w zaliczce 3:0 na Bernabeu, co będzie skutkowało sporą ilością fauli i checią szybkiego przerwania akcji przez Atletico.Ateltico musi zagrac agresywnie aby przede wszystkim gola nie stracić,bo taki dla Realu juz zupełnie zamknie ten dwumecz.Poza tym są to derby a w takich często jest ostra gra i walka na całego.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by hidunk89 on Sro Maj 10, 2017 7:23 am

Atletico Madryt - Real Madryt (1 połowa)
Typ: 1
Kurs: 3.1
Forbet

Wiadomo kwestia awansu rozstrzygnięta i 3-0 w pierwszym spotkaniu mówi samo za siebie. Mało jest dramaturgii w tegorocznych półfinałach i w LM i LE więc licze ze przynajmnniej dziś chociaż troche postaraja sie o to podobieczni Diego. Real musi jeszcze walczyć w lidze wiec może podejść na luzie. Licze na mocny atak AM od 1 minuty a wtedy szansa powodzenia jest spora, a kurs 3.1 naprawdę wart ryzyka.

hidunk89

PBpoints : 73

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 10, 2017 9:55 am

Tak jak mówił Rudzki już tyle zwrotów akcji było w tej edycji LM, choćby w meczu PSG Barca - że patrząc czysto z rachunku prawdopodobieństwa szansę są małe, że się powtórzy. Dzisiaj liczę na ciekawy mecz, trochę ciekawszy niż wczoraj.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 5:18 pm

No coś ty Adam jestem pewien ze Zizou wystawi optymalny skład,to jest półfinał Ligi Mistrzów a do tego derby.Poza tym przykładowo Ateltico w miarę szybko strzeli gola i moze zacząć robić się ciekawie bo drugi gol to juz spore emocje.Na dodatek dla takich grajków granie co 3 dni to standard nie to co w naszej ekstraklasie ze jak jeden tydzien zagrają co 3 dni to odrazu są "zmęczeni" sezonem Razz
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sro Maj 10, 2017 6:26 pm

Leicester gra zupełnie inny futbol,jestem przekonany ze dzis coś strzelą! a jak nie to zwrócę honor Smile
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 10, 2017 6:30 pm

@Adam05

Szanujmy się, różne rzeczy się dzieją, ale na milion procent Zidane wyśle dzisiaj do boju najlepszy skład. Takich rzeczy po prostu nie robi się w półfinale Ligi Mistrzów, gdzie PSG potrafiło odpaść wygrywając 4:0 u siebie.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 10, 2017 7:35 pm

@Adam05 napisał:Szanujmy się? Very Happy Real ma najlepszą obecnie ławkę rezerwowych na świecie także rezerwy nie oznacza gorzej (Morata, Asensio, James...w sumie całą ławkę można wypisać wartościowych zmienników) Smile Co było z Barceloną każdy widział. 15vs11 nie wygrasz i tyle. Nie ma co do tego wracać bo to jedyny taki przypadek ostatnimi czasy i bardzo nietypowy.

Atletico obecnie gra głównie długą do napastników i nic więcej. Real już zna ich grę na pamięć także zdziwię się jak stracą więcej niż gola a nawet myślę że Królewscy mają szansę po raz kolejny wygrać.

Przekonamy się po meczu kto ma rację więc nie ma co robić burzy Very Happy

To powiedz takiemu Ronaldo, Modricowi czy nie wiem Kroosowi, że będziesz ich oszczędzał na ligę ;d
Poza tym jeśli by tak wyszedł i jakimś cudem by odpadli to chyba na taczkach by go za to wywieźli z Madrytu Razz
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 10, 2017 11:44 pm

@Adam05 napisał:Pisałem o niektórych pozycjach a nie o totalnych rezerwach także już tak nie naginaj moich słów Razz

Tak czy siak chyba najlepszy mecz Atletico w tej edycji LM jeśli chodzi o dynamikę. Pewnie uduszą Savicia za to że odebrał im nadzieje :d

Oj tam Wink

A co do meczu to prawda jest taka, że Atletico przegrało ten dwumecz nie po bramce Isco, tylko na Bernabeu. W konsekwencji przeszła drużyna lepsza i to z korzyścią dla finału, który zapowiada się niesamowicie. Modric - dzisiaj klasa światowa.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 11, 2017 9:15 am

Ateltico-Real
6 żółtych kartek

Mój typ jak nabardziej na plus,w 1 połowie duzo agresji i 5 kartek pokazanych co mnie zdziwiło jak zobaczyłem kto sędziuje (kiedys  Cakir mnie zawiódł parę razy z kartkami bo rzadko sięgał do kieszeni).
Co do meczu tak jak myślałem szybki gol dla Ateltico na dodatek drugi chyba do 15 minuty i naprawdę zaczęły się robić emocje,bramka Isco chyba trochę ostudziła zapał Ateltico i zamknęła ten mecz.Mimo wszystko takze jestem zdania ze awansowała drużyna lepsza.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Cze 03, 2017 4:43 pm

Juventus-Real
Typ: Rzuty rozne-Real powyżej 5,5
Kurs: 1.85
Lvbet

Dzisiaj decyduję się na rożne bo wynik dla mnie jest sprawą otwartą i moze być w jedną jak i w drugą stronę,cięzko w sumie wytypować zwycięzcę.Zakładam ze Real zbyt szybko nie strzeli bramki bo Juventus ma znakomitą defensywę,dlatego myślę że linia nie jest zbyt wysoka i wydaje mi się ze Królewscy z biegiem minut będą coraz bardziej atakować co będzie skutkowało sporą ilością rożnych.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Cze 03, 2017 10:44 pm

Juventus-Real 1:4
Rzuty rozne-Real 1

Jednak rożne to chyba loteria.
Co do meczu to bardzo dobra pierwsza połowa Juve,przez więszkość dominowali.W drugiej Real zagrał agresywniej i wyżej co odrazu zaskutkowało sytuacjami dla Królewskich.Emocje chyba za szybko się skończyły jak na finał.
dj-man

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry