Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 9:27 pm

Alba Berlin - Ludwisburg
Typ:over 157.5
Kurs: 1.85
Forbet
Alba zajmuje na chwile obecną 6 miejsce w tabeli. Na swoim parkecie Berlińczycy rzucają średnio 83 punkty a tracą 79. Goście zajmują 9 miejsce w tabeli i walczą o udział w play offach . Na obcych parkietach rzucają średnio 79 punkta a tracą 80. Biorąc pod uwagę statystyki zdobytych punktów obu ekip stawiam na over 157.5, to powinien być overowy mecz.

Kurs 1.9
Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli. U siebie są nie zwykle groźni.Rzucają sporo bo aż średnio 86punkta na mecz, tracąc 80punktow na mecz. Goście natomiast plasują się na 7 miejscu . Na obcych parkietach rzucają średnio 79 punkta na mecz a tracą 80. Szykuję się ciekawy mecz w którym powinniśmy zobaczyć bardzo wesoła koszykówkę z dużo ilością efektownych akcji i punktów

Etoto

Faza play off - ćwierćfinały. W fazie zasadniczej oba kluby dzieliły tylko 3 miejsca na korzyść Bayernu ale różnica w wygranych była 10 więc tak naprawdę różnica jakości w obu ekipach jest bardzo widoczna.
Potwierdzili to w 1 meczu fazy pucharowej kiedy to Bayern wygrał 95-68. Również oba mecze w sezonie regularnym faworyci wygrywali bez żadnych problemów - 97-58 u siebie i 80-56 na wyjeździe. Tak więc w każdym z meczów w tym sezonie pokrywali obecny handicap z co najmniej dwukrotnym zapasem. Myślę że i teraz wygrają zdecydowanie.

Lvbet

Półfinał playoffów w Niemieckej BBL.Stan 1:0 dla koszykarzy Ulm,którzy wygrali 2 dni na własnym parkiecie 86-79.Obie ekipy grają szybko koszykówkę,potrafią wyjorzystać błędy w obronie i bardzo szybko przechodzą z obrony do ataku.W poprzednim meczu grałem over 164,5 i się nie zawiodłem mimo słabszej punktowo 4 kwarty dlatego dzisiaj próbujemy znów over.
avatar
dj-man

Posts : 853
PBpoints : 467

Pisanie by dj-man on Wto Maj 23, 2017 10:44 pm

Oldenburg-Ulm 93:93 (107:103 po dogrywce) +++

Niesamowity mecz,szybka gra wysoka skuteczność,składne akcje i niesmowita pogoń koszykarzy Oldenburg którzy po dwóch kwartach przegrywali az 27 punktami,mimo to doprowadzili do remisu!!!
Mało tego w dogrywce zdołali wygrać cały mecz!!