polbuk-forum.com

Liga VTB koszykarzy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Liga VTB koszykarzy

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 8:55 am

TYPY Z LIGI VTB KOSZYKARZY

Zenit St.Petersburg - VeF Riga
Typ: (+15 ) Vef Ryga
Kurs: 1.80
Pierwszy mecz w play-off miedzy obiema drużynami. Gospodarze Zenit St.Petersburg to mocna drużyna z dobrymi zagranicznymi graczami a także solidnymi Rosjanami.Gospodarze są niepokonani od 6 spotkań,grają naprawdę dobry basketball, często rzucają dużo ilość punktów. Goście natomiast Grają w kratkę, są zdecydowanie gorszym zespołem od gospodarzy. Swój skład zespół z Rygi opiera przede wszystkim na graczach z Łotwy. Myślałem o overze 173.5, jednak po analizie bezpośrednich meczów stawiam na handicap +15 ptk w stronę gości. W ostatnich pięciu meczach miedzy tymi zespołami tylko raz Zenit zwyciężał więcej niż 15 punktów, wygrywając pozostałe 4 mecze mniejszą różnicą punktowo.
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Re: Liga VTB koszykarzy

Pisanie by seboafc on Czw Maj 04, 2017 11:45 am

Oj ciężki piątek się zapowiada, ciężko cokolwiek z koszykówki wypatrzeć w piątek, no nic ale jak narazie w oko wpadł mi fajny typ na jutro...

Lokomotiv Kuban Krasnodar - Unics Kazan
Typ over 152.5
Kurs 1.90
Forbet
Liga Vtb bardzo overowa liga, takie Ruskie NBA Very Happy
Lokomotiv był 4 w rundzie zasadniczej z bilansem 19-5, Unics był 5 i miał bilans 15-9. Gospodarze rzucali średnio 81 ptk na mecz tracąc 70 ptk na mecz a goście zdobywali średnio 89 ptk tracąc 84ptk..w dwóch dotychczasowych meczach miedzy tymi drużynami raz over 152.5 został pokryty a raz nie...biorąc pod uwagę fakt ze znam obie drużyny choćby z europejskich pucharów i oglądałem w tym roku obie drużyny parę razy stawiam tu na over 152.5ptk który wcale nie jest najwyższy jak na potencjał obu drużyn, szczególnie goście są bardzo ofensywnym zespołem. Liczę na ciekawy i ofensywny basket i wydaję mi się że ta linia jest przynajmniej o te 3-4 ptk za nisko ustawiona.
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry