Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Hiszpania LaLiga

Pisanie by dj-man on Sob Maj 20, 2017 9:20 pm

La Coruna-Las Palmas 3:0 +++

Szczerze mówiąc to myslałem że skończy się wyżej bo od 60 bodajze minuty było juz 3:0 i Las Palmas w 10tkę a jednak typ siadł.

Lvbet

Typ moze nieco ryzykowny ale w druzynie z Madrytu spore kłopoty w defensywie.Nie zagrają Filipe Luis,Godin,Gimenez i prawdopodobnie Junafran.To z pewnością odbije się na grze obronnej z której zawsze słynęli i stawiam ze dziś Bilabo moze pokusić się o niespodziankę.Na dodatek Bilabo będzie zdeterminowane aby utrzymać 6 pozycję w tabeli bo za ich plecami czai się Sociedad który ma taką samą liczbę punktów.

Lvbet

Barca napewno zaatakuje od pierwszych minut aby rozstrzygnąć spotkanie juz w 1 połowie i czekać na informację z Malagi gdzie będzie grał Real,bo jeśli się nie mylę to w lidze Hiszpańskiej liczy się stosunek bramek a ten mają lepszy od Realu.Gram że co najmniej 2 gole zobaczymy przez pierwsze 45 minut,ponieważ Barcelona sama moze strzelić dwie bramki a napewno tez będzie narażac się na kontry z których będzie hciała skorzystać druzyna Eibar.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Maj 21, 2017 1:27 pm

Dzisiaj właściwie w Hiszpanii najciekawsze są znowu mecze ,,o coś''.

Przychylam się do typu na Bilbao. Powiem więcej - Atletico nie gra już o nic szczególnego, miejsca w tabeli nie przeskoczą, nikt im nie zagraża. Wiele zależy w takiej sytuacji od ich podejścia, bo motywacji może brakować, czego nie powiemy z pewnością o Baskach.

Ciekawie wygląda Sociedad z Celtą. W stronę Villarealu raczej bym nie grał. Valencia to dziwny zespół i potrafią się spiąć bez większego celu. Celta z kolei aktualnie jest w tej fazie sezonu, że wszystko jej obojętne. Po odpadnięciu z Ligi Europy (a na tych rozgrywkach się skupiali) czekają już na koniec sezonu. Dla Realu będzie to zaś mecz o być albo nie być w pucharach i muszą zrobić wszystko, aby go wygrać. Ostatnio forma gości także całkiem niezła, plaga kontuzji minęła - filary wróciły i wyniki jako takie są. Myślę, że 1,8 bo tyle obecnie wyceniają można pobrać w singlu.

JanuszBiznesu

Posts : 282
PBpoints : 177

Pisanie by dj-man on Nie Maj 21, 2017 9:19 pm

Atl.Madryt-Ath.Bilbao 3:1

Jednak brak podstawy w obornie to za mało.Atletico mądrze reozegrało to spotkanie choć Bilbao miało swoje szanse,nawet przy 2:1 mogli wyrównać.Sociedad zremisował i tym samym Bilbao spadło
na 7 pozycję.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Wto Maj 30, 2017 9:22 am

Ernesto Valverde został oficjalnie nowym trenerem Barcelony.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Nie Sie 13, 2017 11:35 am

Dziś o 22 naszego czasu Superpuchar Hiszpanii,czyli popularne Elclasico.Spotkanie zapowiada się niezywkle emocjonująco.Jak dla mnie ciekawy bet to over 3,5 gola po kursie 2,05.
avatar
dj-man

Posts : 853

Pisanie by dj-man on Pią Sie 18, 2017 6:35 am

Startuje LaLiga.Na początek spotkanie dwóch druzyn ktore broniły się przed spadkiem Leganes i Alaves.
Ciekawie moze byc w drugim dzisiejszym starciu gdzie Valencia podejmie Las Palmas.
Czy faworyci Ateltico,Real i Barcelona rozpoczną od zwycięstw czy moze ktoś na początku juz stwaci punkty?