polbuk-forum.com

Hiszpania LaLiga

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Hiszpania LaLiga

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 10:01 pm

Eibar-Leganes
Typ: 1
Kurs: 2.15
FORBET
Eibar zajmuje 8 miejsce w tabeli z bilansem 14-9-11, u siebie mają bilans 9-3-5. Stosunek bramek strzelonych do straconych to 52-45. Goście zajmują 17 miejsce z bilansem 7-9-18, bramki : 30:51. Na wyjazdach bilans gości to 3-4-10. Szykuję się zacięty mecz, jednak patrząc na statystyki to gospodarze są faworytami tego meczu, i liczę na ich wygraną
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Kwi 30, 2017 11:26 am

Dzisiaj w Hiszpanii chyba tylko 2 spotkania w miarę ciekawe (ale mecz Celty i Bilbao to dla mnie większa zagadka bez znajomości składów obu drużyn).

Kusi mnie osobiście Betis...Grają u siebie a Betis u siebie to inna drużyna niż na wyjazdach (na wyjazdach są bardzo słabi). Grają z Alaves czyli po raz kolejny zespołem, który nie gra o nic (Betis w sumie też).

Kursy jeszcze wczoraj oscylowały w granicach 2,15 - dziś już 1,9. Ludzie raczej ładują się w gospodarzy. W ostatnich meczach między tymi zespołami było różnie, ale dla mnie forma wyjazdowa Alaves (tylko ta ostatnia, bo oni swego czasu wykręcali świetne wyniki na wyjazdach) i dość zacięte mecze z każdym w Sewilli sprawiają, że słusznie upatruje się tu faworyta w gospodarzach. Nie zagra z tego co widzę tylko Sanabria, wiec strat też mega dużych nie ma. Mecz pachnie mi wynikiem 1:0 czy też 2:1 dla Betisu, ale ja gram tu bezpieczne 1X po marnym kursie tylko jako podbitkę do ako (~ 1,2).

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Nie Kwi 30, 2017 8:38 pm

Ja dziś skupię się na spotkaniu pomiędzy Celto Vigo a Ath. Bilbao.

Celta Vigo - Ath. Bilbao
Typ: HT/FT: 2/2
Kurs: 2.35
FORBET

Moim zdaniem zespół z Bilbao, który jest wciąż w grze o Ligę Europejską wygra spokojnie spotkanie z Celtą Vigo. Gospodarze dzisiejszego spotkania, Celta Vigo zajmuję obecnie 11 miejsce z dorobkiem 44 punktów, natomiast ich przeciwnicy zespół Athletico Bilbao, zajmuję 7 miejsce z dorobkiem 59 punktów i ze startą dwóch punktów do będącego na szóstym miejscu zespołu: Real Sociedad. Celta Vigo ostatnio jest w słabszej formie, na pięć ostatnich spotkań w lidze, wygrała tylko jedno. Natomiast zespół z Bilbao jest w świetnej formie i myślę, że udowodni to w tym spotkaniu. Myślę, że obejmę prowadzenie w pierwszej połowie a w całym rozrachunku w spotkaniu także będą lepsi.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 10:35 pm

MALAGA- SEVILLA
typ: 2
Kurs: 1.85
Malaga ma u siebie bilans 8-2-6. Gospodarze strzelają 1.5bramki u siebie a tracą 1.3bramki na mecz u siebie. Goście zajmują 4miejsce i walczą z Atletico o miejsce trzecie i bezpośredni awans do LM. Na wyjazdach goście mają bilans 7-5-5, strzelają 1.6gola na obcych boiskach a tracą 1.5 bramki. Stawiam tutaj na gości bo są lepszym zespołem do tego w przeciwieństwie do gospodarzy Sevilla ma o co grać
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 2:04 am

MALAGA- SEVILLA
typ: 2
Kurs: 1.85
Malaga - Sevilla faworytem w tej rywalizacji według mnie są goście. Zespół Sevilli na ostatnich pięć spotkań, trzy razy wygrał, raz zremisował i odniósł jedną porażkę. Natomiast ich przeciwnicy zespół Malagi też jest w niezłej formie, na ostatnich pięć spotkań, czterokrotnie odnosił zwycięstwa. Warto także dodać, że Sevilla nie potrafi wygrać od czterech spotkań na wyjeździe i moim zdaniem dziś będzie ten dzień jak się przełamią. Sevilla zajmuję 4 miejsce i ma 68 punktów, ma tyko 2 punkty straty do zajmującego trzecie miejsce Atletico Madryt. 3 miejsce daje bezpośredni awans do Ligi Mistrzów i dla Sevilli na pewno bardzo na tym zależy. Nie widzę tutaj innej rozwiązania niż zwycięstwo Sevilli.

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Pon Maj 01, 2017 2:22 am

Celta Vigo - Ath. Bilbao
Typ: HT/FT: 2/2
Kurs: 2.35
FORBET

No i analiza na plus. Oglądałem całe spotkanie i muszę przyznać i otwarcie powiedzieć, że wygrała bezwzględnie drużyna lepsza. Atletico całkowicie zdominowało to spotkanie i zasłużenie wygrało to spotkanie. Dwie bramki dla zespołu z Bilbao zdobył Garcia, natomiast jednym trafieniem może pochwalić się Rico. Atletico Bilbao wskoczyło na 6 miejsce, które premiuje udział w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Mają tylko jeden punkt przewagi nad zespołem Realu Sociedad. Zapowiada się bardzo ciekawa walka między Realem Sociedad, Athletico Bilbao i Villareallem o 6 miejsce w LaLiga.

Lesza

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pon Maj 01, 2017 1:54 pm

Malaga-Sevilla
Typ: 1X
Kurs: 1.93
Lvbet

Ode mnie dziś nieco ryzykowny typ na ligę Hiszpańską.Z tego co widzę wszyscy grają na Sevillę,kursy spadają ja jednak pójdę w stronę Malagi.Ostatnio notują bardzo dobre wyniki 4 wygrane i 1 porazka,widać że gra bez presji im służy,pokonali ostatnio u siebie Valencię i Barcelonę.Sevilla na wyjazdach nie jest tak dobrym zespołem jak u siebie.Próbujemy 1X na Malagę,kurs całkiem przyzwoity.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Pon Maj 01, 2017 3:39 pm

Malaga-Sevilla
Typ: BTS
Kurs: 1.66
forBet

Po wczorajszej niemal klęsce Betisu (który stracił 3 gole w 3 celnych strzałach...bodaj w 10 minut) dziś przechodzimy do meczu, który pozornie ma zdecydowanego faworyta. Sevilla jest tutaj na ,,muszę'', bo oni nadal biją się z Atletico o te 3 miejsce w lidze, z kolei Malaga - zrelaksowana, wyluzowana i patrząc po wynikach to wychodzi im to chyba na plus.

Spodziewam się dość ciekawego widowiska, gospodarze ostatnio na rozkładzie mają Valencię, Granadę, Barcelonę (i przegraną z Deportivo). Goście po tej ewidentnie utraconej formie powoli złapali okres regeneracji. Warto dodać, że spotykali się z podobnymi drużynami.

2 ostatnie mecze gospodarzy to wyniki 2:0, 2 ostatnie wyjazdy gości to wyniki bez strzelonych przez obie strony - czas chyba przełamać te passę. Martwi nieco częsty wynik 0:0 w konfrontacji tych drużyn, ale czas sezonu a mianowicie jego końcówka raczej powinny skutecznie rozluźnić szyki obronne. Kurs na powyżej 2,5 gola jest dość podobny a raczej wątpię, aby ktoś wygrał tutaj 3:0, stąd też nieco bezpieczniejszy BTS.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 1:31 am

Sevilla - Real Sociedad
Typ: Sevilla wygra
Kurs: 1.7
Forbet

Takiego kursu się spodziewałem i taki akceptuję, jeśli chodzi o zagranie go. Sevilla przystępuje do tego meczu po porażce z Malagą 4:2. Natomiast należy pamiętać, że Sevilla u siebie a Sevilla na wyjeździe w tym sezonie to dwie różne drużyny. Te 3 punkty dadzą im praktycznie pewne 4 miejsce w lidze, a co za tym idzie LM w przyszłym sezonie. A także pozwoli doskoczyć do Atletico i czekać na ich ruch w sobotę, a w konsekwencji do końca wywierać na nich presję w walce o 3 miejsce w LaLiga Santander. Sociedad ma szansę jeszcze na puchary, a dokładniej ligę europejską. Ale czy będą o nią tak wściekle walczyli? Osobiście nie sądzę, żeby się coś takiego wydarzyło.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pią Maj 05, 2017 11:22 am

Sevilla - Real Sociedad
Typ: Sevilla (-1)
Kurs 2.60
Forbet
Zwycięstwo da Sevilli pewne czwarte miejsce. Gospodarze u siebie bardzo groźni, bilans 13-3-1. Po ostatniej porażce z Malago napewno gospdarze będą chcieli sie zrehabilitować. Sociedad na wyjazdach ma bilans 9-0-8 a więc dość średnio. Gospodarze sa u siebie mocni, wydaje mi się że za mocni jak dla Sociedad. Żeby nie powtarzać typu kolegi wyżej biorę typ z handicapem w stronę Sevilli
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 12:14 pm

Sevilla-Sociedad
Typ: Ponad 2,5
Kurs: 1.50
STS

Zgadzam się z wami że Sevilla u siebie mocna i teoretycznie powinna wygrać,jednak Sociedad tez ma o co grać,punkt straty do Bilbao (6 miejsce) i 2 pkt straty do Villarreal (5 miejsce).Forma Realu Sociedad także dobra na ostatnie 5 meczy 4 wygrane i 1 porazka z Barceloną 3:2.Ja tutaj idę w bramki bo uważam że to pewniejsze niz wskazać zwycięzcę.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 05, 2017 11:34 pm

Sevilla - Real Sociedad
Typ: Sevilla wygra
Forbet

Duży minus dla Sevilli, nie potrafili utrzymać prowadzenia, a potem wyjść na nie nawet z przeciwnikiem grającym w 10... Evil or Very Mad

Atletico - Eibar
Kurs: 1.3
Forbet

Ten typ dorzucam sobie do akumulatora na całą sobotę z małych kursów. Atletico ma szansę odskoczyć już kompletnie Sevilli i zapewnić sobie faze grupową LM w przyszłym sezonie. Świetnie grają u siebie i warto sobie poprawić humory zwycięstwem przed rewanżem z Realem, szczególnie że Eibar im leży, wygrali z nimi 4 ostatnie mecze na Calderon.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Sob Maj 06, 2017 10:45 am

Ja najbardziej czekam na składy w Gijon - Las Palmas (dzisiaj o 13). Goście mają w końcówce sezonu wylewkę na te mecze i grają bez podstawowych zawodników, momentami nawet głębokimi rezerwami a Gijon gra o iluzoryczne szanse na utrzymanie. Oczywiście utrzymanie Sportingu należy rozpatrywać tu w granicach ,,mission impossible'', ale Las Palmas grało na wyjeździe z Leganes (0:3) ostatnio i oni właściwie im oddali 3 punkty. Ciekawe, czy będą ,,fair'' i drugim także oddadzą. Very Happy 

Kurs póki co w granicach 1,54. ~ Radzę zajrzeć koło 12 i zobaczyć, z czym będziemy mieli do czynienia.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 06, 2017 1:52 pm

Barcelona - Villareal
Forbet

Dla mnie btsem śmierdzi tu na kilometr. Na 5 ostatnich meczów na Camp Nou pomiędzy tymi ekipami 3 razy goście zdobywali bramkę. Barcelona nie słynie teraz z żelaznej defensywy i to wie każdy, ale też każdy wie że bramkę strzelą na pewno. Villareal pokazał się z fajnej strony pokonując w ciekawym stylu Atletico na Calderon. Nie wiem czy są tu w stanie sprawić niespodziankę w postaci urwania punktów Barcelonie, ale bramkę są na pewno w stanie strzelić.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Sob Maj 06, 2017 3:56 pm

Całkowicie się zgadzam,Barca praktycznie traci bramkę w każdym spotkaniu a Villarreal to napewno niewygodna drużyna,pamiętam poprzednie spotkanie bodajze w styczniu w Villarreal i żółci dość długo prowadzili 1:0,skończyło się 1:1.Dziś stawiam na jakies 2:1 moze 3:1 dla Barcelony ale typ na BTTS jak najbardziej do gry.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sob Maj 06, 2017 7:26 pm

Atletico - Eibar
Kurs: 1.3
Forbet

Barcelona - Villareal
Forbet

Po pierwszej połowie już BTS, oba typy na miękko ;d
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by JanuszBiznesu on Nie Maj 07, 2017 12:33 pm

Dzisiaj z małych kursów proponuje Malagę na czysto (~ 1,4).

Rozpędzili się w końcówce. Nie grają już o nic. Ale widać, że im zależy. Grają z Celtą, która puści dzisiaj rezerwy (jak oni grają tymi rezerwami to wystarczy w kalendarz spojrzeć i momentami tragikomedia).

Myślę, że Malaga -1,5 (~2,0) nawet jest godna rozważenia. Gospodarze wygrywali u siebie z Celtą nawet, gdy ta nie była zaabsorbowana pucharami. Dzisiaj są zdecydowanymi faworytami. U siebie, gdzie są zdecydowanie mocniejsi niż w delegacjach z rezerwami rywala (to akurat wnioskuje po zachowaniu trenera, który zawsze między pucharami rotuje mocno). Myślę, że warto spróbować.

JanuszBiznesu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Nie Maj 07, 2017 8:10 pm

FC Malaga - Celta de Vigo
Wynik końcowy i Poniżej/Powyżej 3.5 gola
TYP: FC Malaga i Powyżej 3.5 gola
3.15
Forbet

Koledzy wyżej już wspomnieli o tym meczu. Ja idę w over i zwycięstwo Malagi. Czuję otwarty mecz. Malaga potrafi u siebie grać widowiskowo, ostatnio wygrali 4:2 z Sevillą. Celta dzisiaj drugi garnitur, który zapewne przegra, ale to jest ich szansa aby się pokazać przed szkoleniowcem. Liczę na ciekawe widowisko Smile
Mbappe

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry