polbuk-forum.com

Rangi i ich przywileje

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rangi i ich przywileje

Pisanie by Admin on Sob Kwi 29, 2017 9:53 am

Rangi

Użytkownik na forum posiada rangę w zależności od swojej aktywności. Użytkownicy od poziomu Senior mogą się ubiegać o przydzielenie na forum Rangi Specjalnej Administrator, Moderator.

Użytkownik który zarejestrował się nie posiada żadnej rangi.

Amator –  po napisaniu 80 postów użytkownik automatycznie zostaje przeniesiony do rangi Amator.

Junior – po napisaniu  250 postów  użytkownik otrzymuje rangę Junior oraz bonus u bukmachera lub na Skrill w wysokości 30 zł za wkład w rozwój forum. Uwaga !!! Posty zostaną sprawdzone przed wypłatą nagrody. Będziemy nagradzali użytkowników którzy wykazują stałą i regularną  aktywność na forum minimum 2 miesiące. Osoby nabijające masowo posty np. w dwa dni w tygodniu zostaną pominięte.

Senior – po napisaniu 500 postów  użytkownik otrzymuje rangę Senior oraz możliwość otrzymania Rangi Specjalnej + bonus w wysokości 50 zł za wkład w rozwój forum.  Uwaga !!! Posty zostaną sprawdzone przed wypłatą nagrody. Będziemy nagradzali użytkowników którzy wykazują stałą i regularną  aktywność na forum minimum 2 miesiące. Osoby nabijające masowo posty np. w dwa dni w tygodniu zostaną pominięte. Ranga w której użytkownik może ubiegać się o zakupienie bonusu w sklepie POLBUK-FORUM pomimo niewystarczającej liczby punktów tzn. można wejść na debet a w dalszej aktywności forum spłacić  dług pisząc posty.

Champion – kolejny poziom do którego trafiamy po napisaniu 750 postów z kolejnym bonusem 50 zł oraz możliwością otrzymania Rangi Specjalnej. Użytkownik z rangą Champion może więcej J  zostaną mu wybaczone drobne przewinienia oraz może zwracać uwagę innym użytkownikom. Może również trafić  do grupy VIP pomijając wymóg dobicia do 1000 postów. . Użytkownicy również otrzymają 10% zniżki w naszym sklepie np. Jeżeli bonus 50 zł będzie kosztował 400 PBpoints to użytkownik tej rangi otrzyma go za 360 PBPPlanujemy również utworzenie Ekstra konkursu po osiągnięciu minimum 50 użytkowników w randze Champion i Vip z ekstra nagrodami. . Ranga w której użytkownik może ubiegać się o zakupienie bonusu w sklepie POLBUK-FORUM pomimo niewystarczającej liczby punktów tzn. można wejść na debet a w dalszej aktywności forum spłacić  dług pisząc posty.

 

VIP -  Grupa do której trafiasz automatycznie po napisaniu 1000 postów lub po osiągnięciu rangi Champion o ile tak zadecyduje Administracja forum. Grupa VIP będzie posiadała swój zamknięty dział do którego będzie miała dostęp tylko z Administracją forum. Członek rangi VIP otrzyma 100 zł bonusu jeżeli trafił do tej grupy po przez napisanie 1000 postów. Użytkownicy również otrzymają 25% zniżki w naszym sklepie np. Jeżeli bonus 50 zł będzie kosztował 400 PBpoints to użytkownik tej rangi otrzyma go za 300 PBP.  Również nagrody w postaci cyklicznie rozdawanych bonusów będą w pierwszej kolejności przysługiwały randze VIP a następnie pozostałe rozdawane w konkursach na forum. Planujemy również utworzenie Ekstra konkursu po osiągnięciu minimum 50 użytkowników w randze Champion i Vip z ekstra nagrodami. . Ranga w której użytkownik może ubiegać się o zakupienie bonusu w sklepie POLBUK-FORUM pomimo niewystarczającej liczby punktów tzn. można wejść na debet a w dalszej aktywności forum spłacić  dług pisząc posty.


Przeginacze -  Ranga stworzona dla użytkowników którzy nie przestrzegają  regulaminów.

Przy pierwszej próbie „przegięcia „ użytkownik trafia na 7 dni do grupy przeginaczy, zostaje na ten okres wykluczony z otrzymywaniu nagród za konkursy sponsorowane przez forum. Jeżeli  przegięcie miało miejsce w związku z konkretnym konkursem zostanie wykluczony z niego na stałe.

Druga próba przegięcia niesie za sobą większe konsekwencje użytkownik płaci za przewinienie 150 PBpointsów zostaje wykluczony na miesiąc z otrzymywania nagród w konkursach oraz cyklicznie rozdawanych bonusów.

Trzecie przewinienie to koszt odjęcia  400 PBPointsów oraz tygodniowy BAN na jakąkolwiek działalność związaną z forum.

Czwarte przegięcie użytkownik otrzymuje BAN PERNAMENTNY zostaje wyrzucony z forum. Istnieje jednak możliwość otrzymania jeszcze jednej szansy. W tej sytuacji zostaje stworzona ankieta w której głosują użytkownicy a pytanie brzmi „Czy użytkownik …. Powinien otrzymać ostatnią szansę” jeżeli w ciągu tygodniowego głosowania uzyska  większość minimum 51% głosów na tak wówczas otrzymuje ostatnią szansę .


Rangi Specjalne – Administrator, Moderator.


Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Nie Lip 02, 2017 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Admin
Admin

Posts : 318
PBpoints : 591
Join date : 04/11/2016

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Re: Rangi i ich przywileje

Pisanie by pilonek on Pią Lip 21, 2017 3:36 am

brakuje informacji przy jakiej randze jaki jest debet Smile

pilonek

Posts : 534
PBpoints : 190
Join date : 25/04/2017

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach