polbuk-forum.com

wygląd forum oraz PBponts wasze propozycje

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

wygląd forum oraz PBponts wasze propozycje

Pisanie by Admin on Pią Kwi 28, 2017 10:03 am

Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć system REPUTACJI oraz PUNKTÓW za aktywność PBpoints
Zapraszam do dyskusji oraz propozycji jak to widzicie ?

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Czw Maj 04, 2017 8:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Admin
Admin

PBpoints : 591

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Re: wygląd forum oraz PBponts wasze propozycje

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 11:32 am

Ogólnie bardzo dobry pomysł z tym wprowadzeniem FBpoints.
Moim zdaniem można wprowadzić coś takiego jak "Sklep Polbuk" lub "Wymiana punktów FBpoints".

Punkty można byłoby wymienić np. na gotówkę na skrill, lub na bonus u bukmachera, bonus u bukmachera z jakimś tam obrotem byłby tańszy od doładowania skrill Smile Jeszcze można byłoby oczywiście wprowadzić inne opcję.

Dodatkowo za te punkty FBpoint, można byłoby umówić się z kimś na "Pojedynek FBpoints" (kolejna propozycja na forum od razu) i pod okiem któregoś z Administratora (który by to zatwierdził) odbył się taki pojedynek. I tutaj do tego wykorzystalibyśmy ten pomysł: http://www.polbuk-forum.com/t115-mistrzostwa-typerow

Co o tym myślicie?

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Kwi 28, 2017 1:21 pm

Rownież popieram pomysł co do wprowadzenia PBpoints oraz reputacji,zawsze mozna nagrodzić kogoś jak się skorzystało(zarobiło) na jego typie.Także nowy user jak wejdzie na forum i zobaczy sporą ilość reputacji u danego forumowicza to będzie juz miał info że moża zapozyczać od niego typy.
Co do wymiany PBpoints na bonusy lub gotówkę na skrill tez fajna opcja,w szczególności na dłuższą metę napewno aktywność na forum byłaby spora przez dłuższy czas.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 1:36 pm

Co do tych pojedynków to właśnie mi chodzi o to, że jeden użytkownik ugadują się o ile idzie pojedynek, można byłoby zrobić, że kwota wejścia do 20, nie mniej nie więcej. I Administrator zatwierdza ten pojedynek odejmując od dwóch użytkowników po 20 PBPoints, następnie dla wygranej osoby je dopisuję Smile Myślę, że to fajny pomysł i zawsze jakieś urozmaicenie. Nie trzeba byłoby tylko pisać postów, ale można byłoby brać udział w fajnych pojedynkach, a przecież forum na tym by nic nie traciło co najwyżej użytkownicy, ale pojawiła by się rywalizacja, a użytkownicy chyba najbardziej to lubią Smile

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 6:32 pm

FBpoints fajna sprawa, szczególnie podoba mi się to że w zależności od działu dostajemy różną ilość. Tego jeszcze nigdzie nie widziałem i to na wielki ++++.

Co do reputacji takie pytanie. Czy nie lepiej by było zostawić tylko + reputacja, a zlikwidować -? Prawda jest taka, że można założyć że przy tylu osobach ile bywa na takich forach nie każdy rzetelnie będzie rozdawał te minusy i podejrzewam, że pojawi się minusowanie za przysłowiowe byle co ;d
A co do plusa, jeśli Ci ktoś pomógł kilkasz, jeśli nie - nie klikasz i tyle. Dla mnie byłoby bardziej przejrzyste, nie wiem jak Wy uważacie Very Happy
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Admin on Sro Maj 03, 2017 8:42 pm

Ok
Wezmę pod uwagę wasze opinie i zastanowię się czy całkowicie nie zrezygnować z opcji
Gdyż kj ma zawsze dwa końce i również plusy mogą zostać rozdawane masowo swoim znajomym
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sro Maj 03, 2017 9:15 pm

Zgadzam się z @Admin w 100% jeżeli chodzi o reputację... Można by było wprowadzić jakieś plusy ale np za analizę jeżeli typ by wszedł, troszkę to było by być może czasochłonne dla Administracji ale myślę że za udane typy live czy przedmeczowe typy lub analizy można by było dawać jakoś reputację np trzy punkty i max by było można trzy dziennie otrzymać. Co o tym sądzicie??
Swoją drogą szybko te punkty lecą ja już mam 300 prawie Razz
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sro Maj 03, 2017 9:23 pm

Niestety
Ale zdajemy sobie sprawę , że rozkręcenie forum kosztuje.
Jak mamy wydać kilka tysięcy na pozycjonowanie to wolimy te pieniądze przekazać dla użytkowników forum.
Swoją drogą myślałem, że Program Partnerski będzie się cieszył większym zainteresowaniem
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Sro Maj 03, 2017 11:55 pm

@Admin napisał:Niestety
Ale zdajemy sobie sprawę , że rozkręcenie forum kosztuje.
Jak mamy wydać kilka tysięcy na pozycjonowanie to wolimy te pieniądze przekazać dla użytkowników forum.
Swoją drogą myślałem, że Program Partnerski będzie się cieszył większym zainteresowaniem

@Admin I to się bardzo chwali, bo pozycjonowanie to będzie miało sens jak już określona grupa typerów będzie działała na forum, żeby nowy użytkownik wchodząc na forum odnalazł sensowne typy, analizy i po prostu na nim został, a nie wszedł jeden raz, stwierdził że nic nie ma i wyszedł.
Program partnerski też nie jest złym pomysłem, tylko nie ma co się spodziewać że z niego nagle pojawi się duża liczba osób. Sam mam większość znajomych, którzy korzystając z takiego forum przeważnie zakładają konto, żeby raz na kiedy napisać post, głównie wziąć od jakiegoś dobrego typera typ i ewentualnie dać plusa. No i umówmy się na tego typu forach to 60% społeczności. A żeby takiego typu ludzie się pojawili trzeba najpierw przyciągnąć tych co piszą analizy, udzielają się tak jak to robicie czyli różnego typu konkursami, gdzie mogą się wykazywać Smile

Nie wiem gdzie to napisać, dlatego piszę tutaj. Moim zdaniem musicie popracować trochę nad samym wyglądem forum. Dla mnie na przykład to czarne tło wogóle nie jest przejrzyste. Może warto byłoby pomyśleć, nad wprowadzeniem innego designu, a jeśli to komuś pasuje, bo podejrzewam że tak to po prostu wprowadzenie możliwości zmiany designu indywidualne dla każdego użytkownika poprzez przełączanie.

Szczerze mówiąc to już jakiś czas temu spodziewałem się, że takie forum powstanie. Macie na prawdę duży potencjał przy dzisiejszym rynku bukmacherskim w Polsce i to że promujecie tylko krajowe firmy, przy rozwinięciu forum, może spowodować fajną współpracę z nimi, większe fundusze od tych firm na konkursy.A to spowodowałoby jeszcze większy rozwój samego forum i jego konkurencyjność względem innych.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Czw Maj 04, 2017 12:39 am

Myślę że fajny pomysł z tym wyborem skórek Very Happy w wersji stacjonarnej jak i mobilnej Very Happy było by super Smile
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 8:28 pm

@Mbappe napisał:Nie wiem gdzie to napisać, dlatego piszę tutaj. Moim zdaniem musicie popracować trochę nad samym wyglądem forum. Dla mnie na przykład to czarne tło wogóle nie jest przejrzyste. Może warto byłoby pomyśleć, nad wprowadzeniem innego designu, a jeśli to komuś pasuje, bo podejrzewam że tak to po prostu wprowadzenie możliwości zmiany designu indywidualne dla każdego użytkownika poprzez przełączanie.
@Adam05 napisał:utaj się akurat zgodzę. Może sam design nie jest zły, ale czarne tło nie jest dobre dla czytelnika. Ja bym dał domyślnie czarny kolor czcionki i jakiś przyjemny jaśniejszy kolor tła lub jak pisał przedmówca kilka skórek do wyboru.
@seboafc napisał:Myślę że fajny pomysł z tym wyborem skórek w wersji stacjonarnej jak i mobilnej było by super

Fajnie, jakby @admin wypowiedział się na ten temat. Ogólnie, jak Wy jako administracja, podchodzicie do takiego pomysłu i jak to wygląda z technicznego punktu widzenia (nie znam się na tym, dlatego pytam w kontekście czy jest to bardzo problematyczne).
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Czw Maj 04, 2017 8:33 pm

Rozważamy takie rozwiązanie z kilkoma skórkami
Jednak nie wiem czy nie spowoduje to błędów na forum i wydłużenia czasu ładowania.
Po niedzieli spróbujemy coś w tym kierunku zrobić i przetestować.
W związku z tym, że może spowodować to nieprzewidziane błędy to testy powinny być przeprowadzane w nocy poszukuje z trzech ochotników.
Planujemy to zrobić w nocy około godziny 2.30 ze środy na czwartek.
Chcielibyśmy aby kilka osób brało udział w tym teście tak aby wyłapać jak największą liczbę błędów i na bieżąco je eliminować. 
Ktoś chętny Smile ?
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 04, 2017 8:35 pm

Jeżeli nie będzie tu nic skomplikowanego do roboty to mogę pomóc.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 04, 2017 8:38 pm

@dj-man napisał:Jeżeli nie będzie tu nic skomplikowanego do roboty to mogę pomóc.

Podejrzewam, że to zwykłe sprawdzanie czy wszystko jest jak należy, także nic skomplikowanego.

Ja na tę chwilę też chętnie pomogę, chyba że w przeciągu tygodnia coś mi wypadnie na czwartek, ale to w takim przypadku dam znać jeszcze.

Ostatnio zmieniony przez Mbappe dnia Czw Maj 04, 2017 8:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Czw Maj 04, 2017 8:38 pm

Bardziej mi chodzi o przeglądanie forum w momencie naszych prac i wdrążania zmian.
Technicznie nie oddamy wam forum do grzebania w kodach i ustawieniach Smile
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 05, 2017 3:16 pm

Czyli rozumiem ze reputacja została całkowicie wyłączona czy jak?
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pią Maj 05, 2017 3:20 pm

Tak
Nie ma sensu jak jeden użytkownik dostaje 9 minusów od 6 użytkowników a następnie 10 plusów od swojego kolegi
Mam tu na myśli sytuację @pilonek
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Pią Maj 05, 2017 4:13 pm

Nie pojawi się 
Powód przedstawiłem dwa posty wyżej .
Może kiedyś jak forum będzie bardziej aktywne wrócimy do tematu.
Już kilka osób zaczęło kombinację
Admin
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Pią Maj 05, 2017 8:22 pm

ja jestem nocnym łowcą wiec sie pisze Smile od 6 osób minusy ? ciekawe za co ciągle mi dawali nawet jak nic nie pisałem wiec bardzo dobra zmiana bo z reputacją tak właśnie wszedzie są kombinacje... szczególnie, że jesteśmy polakami Very Happy

pilonek

PBpoints : 190

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Wto Maj 09, 2017 5:38 am

Czy te zmiany na forum będą również w wersji mobilnej? Niestety tylko na telefonie mogę być na forum i jeżeli zmiany dotyczą forum w wersji mobilnej to chętnie pomogę. Tym bardziej że planuje z środy na czwartek siedzieć do rana Smile
seboafc

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry