polbuk-forum.com

Euroliga - Rozgrywki Europejskie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Euroliga - Rozgrywki Europejskie

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 11:29 pm

Witam ten temat posłuży nam do analiz jak i typów z rozgrywek o najcenniejszy Puchar Europy, jakim jest na pewno zwycięstwo w Eurolidze.

Oczywiście nie muszą tutaj pojawiać się same typy, będziemy mogli również wymieniać się swoimi sugestiami na temat różnych spotkań, dostarczać sobie informację.

No a jeżeli ktoś będzie miał jakieś dobre z typy podparte analizą to oczywiście także je tutaj będzie mógł wrzucić. Ja jeszcze dziś postaram się opisać jutrzejsze spotkania.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Re: Euroliga - Rozgrywki Europejskie

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 11:50 pm

No to ja zaczynam z pierwszą analizą Smile
Darussafaka Dogus - Real Madryt
Typ: Darussafaka Dogus
Kurs: 2.30
Bukmacher FORBET.

Spotkanie pomiędzy Darussafaką Dogus a Realem Madryt będzie na pewno bardzo interesujące i szczerze wam powiem,że wierzę w zespół z Turcji, że są w stanie jeszcze wygrać całą tą rywalizację w ćwierćfinale Euroligi. Po trzech spotkaniach "Królewscy" wygrywają 2:1, ale warto dodać, że wszystkie spotkania były na prawdę bardzo,a to bardzo wyrównane, może po za ostatnim, w którym zespół z Madrytu szybką objął dość pokaźną przewagę i już jej nie wypuścił. Warto dodać, że zespół z Turcji potrafił nawet wygrać w Madrycie, to czemu ma tego nie zrobić na własnym parkiecie? Oba zespoły zagrają w najmocniejszych składach. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo zespołu z Turcji.

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Pią Kwi 28, 2017 12:03 am

Dobra lecimy z kolejnym spotkaniem z jutrzejszego repertuaru spotkań Euroligi
Anadolou Efes - Olympiakos
Typ: Olympiakos
Kurs: 1.92
Bukmacher STS

Szczerze mówiąc zespół z Turcji zaskakuję mnie trochę w pojedynku z Olympiakosem. W ogólnej rywalizacji ćwierćfinałowej play off (ćwierćfinał) zespół z Efes prowadzi 2:1 i warto wspomnieć, że potrafił wygrać w Grecji przegrany mecz (przegrywali 10 pktami i było 4-5 minut do końca). Oba zespoły wyjdą do spotkania w najmocniejszych składach. Wierzę cały czas w zespół z Grecji i myślę, że spokojnie są w stanie jeszcze wygrać tą całą rywalizację. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Olympiakosu.

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Pon Maj 01, 2017 3:47 am

Olympiakos- Anadolou Efes
Typ: Over 145.5
Kurs: 1.9
Forbet
Piąte spotkanie pomiędzy obiema drużynami w rywalizacji play off Euroligi. Do tej pory mamy remis 2-2 i niezwykle ciężko wytypować zwycięzcę. Ja w tym meczu gram over 145.5 ptk ponieważ dwa ostatnie mecze kończyły się bardzo niskimi zdobyczami punktowymi i trzeci raz tak być nie powinno. Na sześć meczy w tym sezonie miedzy obiema drużynami over był pokryty trzy razy, i wydaje mi się że w piątym meczu serii będzie sporo punktów. Szczególnie liczę na Efes , który ma bardzo ofensywnych graczy.
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lesza on Wto Maj 02, 2017 12:19 am

Olympiakos - Anadolu Efes
Typ: -8 (EH) Olympiakos
Kurs: 1.90
FORBET

Olympiakos - Anadolu Efes zapowiada się bardzo ciekawie, chyba nikt się nie spodziewał na rozpoczęciu tych play off, że to spotkanie będzie się rozstrzygać w piątym pojedynku. Olympiakos zakończył rozgrywki Euroligi na 3 miejscu, natomiast zespół z Turcji - Anadolu Efes, rozgrywki zakończył na 6 miejscu. Olympiakos w czwartym spotkaniu play off w Turcji pokazał kawał dobrej siatkówki w drugiej połowie odrobił dużą stratę i wygrał spotkanie 62:74. Według mnie zespół Olympiakosu postawi kropkę nad i u siebie w Grecji i pewnie wygra to spotkanie przynajmniej dziewięcioma punktami.

Lesza

PBpoints : 176

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry