Blokada na prywatne wiadomości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Blokada na prywatne wiadomości

Pisanie by pilonek on Czw Kwi 27, 2017 8:19 pm

New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.

może możnaby zmienić, że 7dni lub od ilości postów? zależy co kto predzej spełni? zamierzałem podać skrilla na priv do admina o wypłacenie 50pln za ,,rozkrecanie forum''  bounce

pilonek

Powrót do góry Go down

Re: Blokada na prywatne wiadomości

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 9:40 pm

Ja mam taką samą informację. Też właśnie w tej sprawie chcę się skontaktować z Administracją Forum

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Czw Kwi 27, 2017 10:12 pm

Próbowaliście przez opcję "Kontakt z" z dołu strony? http://www.polbuk-forum.com/contact
Ewentualnie nie zaszkodzi napisać na maila z którego dostajecie powiadomienia. Choć faktycznie przydałoby się zmienić tę opcję.

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Czw Kwi 27, 2017 10:15 pm

No ja właśnie wysyłałem przez profil admina i tam wybrałem kontakt mailowy ale to chodziło w sprawie rozkrecania forum a sie okazuje, że zapewne nie spełniam wszystkich wymagań i pewnie taki wytrwały bywalec jak ja nie spełni takiego ostrego wymogu nie mi pisane jest pisać analizy Very Happy

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Czw Kwi 27, 2017 10:32 pm

Widziałem sąsiedni post więc nie ma co tego tematu dalej ciągnąć. Było kryterium minimum 50 słów na post także to już nie wina administracji Wink Gdyby nie było tego wymogu to bym nabił te posty w 1,5 dnia ale łatwo nie ma. I tak dobrze że ktoś nam za to płaci więc należy się z tego cieszyć. Wytrwałości życzę Smile

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by pilonek on Czw Kwi 27, 2017 10:49 pm

Właśnie sprawdziłem i można prywatne wiadomości wysyłać, wiec pewnie jest to blokada taka, że nie można pisać przez te 7dni żadnych linków i maila właśnie też nie można podawać ani na forum ani w prywatnych wiadomościach i wydaje mi sie, że może to tak zostać bo jak sie spełni wymagania to można do admina maila napisać

pilonek

Powrót do góry Go down

Pisanie by Adam05 on Czw Kwi 27, 2017 11:40 pm

Z tego co zrozumiałem z sąsiedniego postu to ta blokada jest już zdjęta i powinno normalnie da się wysyłać wiadomości. Być może jest tak że ta opcja jest zdejmowana od ilości postów bo raczej nie od czasu rejestracji jak większość z nas nie jest na forum więcej niz 3 dni. Jak nie ma zdjętej blokady to można pisać na maila - info od admina

Adam05

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Pią Kwi 28, 2017 7:13 pm

Z jednej strony bardzo dobrą sprawą jest taka blokada wysyłania prywatnych wiadomości, nikt nie wie kto może dojść na forum. A wiadomo, niektórzy ludzie zajmują się SPAMEM i rozsyłają w prywatnych wiadomościach linki do konkurencyjnych stron. A więc na pewno na pewno dobrym ruchem ze strony Administracji jest blokada wysyłania prywatnych wiadomości na okres 7 dni dodatkowo dałbym jeszcze ograniczenie, że wysyłać wiadomości możemy powyżej 20 postów.

Wasil

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry