polbuk-forum.com

Liga Belgijska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Liga Belgijska

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 3:54 pm

W tym dziale będziemy dyskutować/przedstawiać swoje typy na temat Ligi Belgijskiej.

Moją uwagę zwróciło dziś spotkanie:

Anderlecht - Charleoi

Czy waszym zdaniem może dojść w tym spotkaniu do niespodzianki, a nawet sensacji? Ogólnie Anderlecht ma sporą przewagę nad drugą drużyną w Lidze i moim zdaniem mógł pójść jakiś układ w tym spotkaniu.

A z tego co się orientuję kurs chociażby na X2 jest bardzo zachęcający.
Czekam na wasze zdanie na temat tego spotkania.

Sportowiec00

PBpoints : 130

Powrót do góry Go down

Re: Liga Belgijska

Pisanie by JanuszBiznesu on Czw Kwi 27, 2017 6:02 pm

Nie sądzę...Charleroi urywało punkty Anderlechtowi raptem 2 razy w Brukseli w ciągu blisko 20 lat...

Do tego Anderlecht nie gra w żadnych innych rozgrywkach (nie wiem jak tam puchar Belgii szczerze). To oznacza, że oni po prostu nie mają się na co oszczędzać. Szukałbym raczej niespodzianek w meczach ich na wyjeździe, gdyby była teoria o puszczaniu spotkań i miała ona jakiś sens (może ma, w głowach piłkarzy nikt nie siedzi). Dla mnie Anderlecht jest tutaj sporym faworytem, ale nie gram z natury takich lig jak belgijska czy też holenderska na wygraną samą w sobie, bo tam ekipy są często chimeryczne (ciekawa w tym względzie jest też portugalska, gdzie punkty gubi Porto jak je gubi Benfika - bodaj 2 razy w tym sezonie widziałem dokładnie tę samą kolejkę i pogubione punkty przez te zespoły, tak tylko z obserwacji cotygodniowej Very Happy ).

Ja zatem bym ominął te spotkanie.

JanuszBiznesu

PBpoints : 177

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 6:32 pm

A ja postawię coś tam na X2, nie wiem czy zrobię słusznie, ale na prawdę wierzę nawet w zwycięstwo Charleoi. Tym bardziej, że mają o co grać (Walka o LE)

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by Sportowiec00 on Czw Kwi 27, 2017 9:14 pm

No i pięknie póki co 0:1 dla Charleoi Smile

Sportowiec00

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Sob Kwi 29, 2017 5:49 am

Genk - Kortijk
Typ : remis
Kurs: 1.4
FORBET

Spotkanie Genk'u z Kortjik'em nie może mieć innego typu niż zwycięstwo Genku. Genk zajmuję obecnie 1 miejsce z 13 punktami w grupie B i wygrał cztery na pięć spotkań w jednym zremisował. Natomiast Kortijk zajmuję drugie miejsce w Grupie B z 9 punktami. Według mnie Genk nieda szans dla Kortji, tym bardziej, że grają na własnym boisku. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Genku.

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wasil on Sob Kwi 29, 2017 5:51 am

Lokeren - Eupen
FORBET

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Lokeren podejmuję na własnym boisku zespół Eupen. Obie drużyny są w niezłej formie i nie przegrywają swoich spotkań. Lokeren obecnie zajmuję 4 miejsce w Grupie b z 6 punktów. Ich przeciwnicy zespół Eupen zgromadził do tej pory 7 punktów i wyprzedza zespół Lokeren o jedną lokatę jak i punkt. Na pewno spotkanie będzie bardzo wyrównane, ale moim zdaniem ten mecz wygrają gospodarze - Lokeren i także to jest moim typem na to spotkanie.

Wasil

PBpoints : 206

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 6:18 am

Dziwne...bo dwie minuty i już są dwie analizy szybko piszesz do tego nie te kursy z tego co widzę....jeżeli zabawa polega na tym żeby kopiować coś z obcych forum to ok fajnie ale wydaję mi się że to jest zabronione... Może jestem zbyt podejrzliwy ale coś jest na rzeczy. Rozumiem że stawka jest bardzo wysoka bo to aż 50pln! Ale bądźmy uczciwi...
seboafc

PBpoints : 330

Powrót do góry Go down

Pisanie by Admin on Sob Kwi 29, 2017 8:13 am

@Wasil napisał:Lokeren - Eupen
FORBET

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Lokeren podejmuję na własnym boisku zespół Eupen. Obie drużyny są w niezłej formie i nie przegrywają swoich spotkań. Lokeren obecnie zajmuję 4 miejsce w Grupie b z 6 punktów. Ich przeciwnicy zespół Eupen zgromadził do tej pory 7 punktów i wyprzedza zespół Lokeren o jedną lokatę jak i punkt. Na pewno spotkanie będzie bardzo wyrównane, ale moim zdaniem ten mecz wygrają gospodarze - Lokeren i także to jest moim typem na to spotkanie.

@wasil otrzymujesz ostrzeżenie
Przyjrzę się wszystkim Twoim postom bo jak widać nawet nie czytasz postów które kopiujesz i wklejasz. Nie na tym to polega i nie mam zamiaru wypłacać za takie akcje nagród. Jeżeli okaże się to jako pojedynczy przypadek możemy potraktować to jako pomyłkę. Jeżeli jeszcze raz w jakikolwiek sposób nagniesz regulamin to dostaniesz BANA na konkursy. Nie o to w tym chodzi aby bezmyślnie nabijać posty o czym już np. przekonał się @pilonek
Admin
Admin

PBpoints : 591

http://www.polbuk-forum.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Sob Kwi 29, 2017 9:37 am

Lokeren - Eupen
Typ : Over 2.5
Kurs : 1.65
Sts
Gospodarze zdobywają u siebie ledwie 0.8 bramki na mecz tracąc 0.7bramki na mecz. Goście natomiast strzelają na wyjazdach bramkę na mecz tracąc dwie bramki. Co mnie przekonuje na postawienie overa? To że w tym sezonie drużyny grały z sobą trzykrotnie i za każdym razem padał over w meczu. 3:3, 1:2 i 2:2 to wyniki w meczach pomiędzy obiema drużynami. Mam nadzieję że passa zostanie podtrzymana
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 8:11 am

Gent - Anderlecht
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Gent u siebie ma bilans 13-2-2. Gospodarze strzelają na swoim boisku średnio dwie bramki a tracą 0,65 bramki na mecz. Goście natomiast na wyjazdach mają bilans 10-3-4 strzelając 1.8bramki na mecz a tracą 1.2bramki na mecz. Biorąc pod uwagę statystyki strzeleckie obu zespołów stawiam na over 2.5 gola na mecz. Oba zespoły są bramkostrzelne i spodziewam sie ostrego strzelania dziś
seboafc

Powrót do góry Go down

Pisanie by seboafc on Nie Kwi 30, 2017 8:30 am

Fc Brugge - Zulte Waregem
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.65
Tutaj także stawiam także na over 2.5 w meczu. Gospodarze u siebie maja bilans 11-5-2 strzelajac 2.2 gola na mecz a tracą 0.67 gola na mecz. Goście mają bilans 7-3-7, strzelają na obcych boiskach średnio 1.5bramki na mecz a tracą 1.82 bramki na mecz. Patrząc na statystyki strzeleckie obu zespołów stawiam na over 2.5
seboafc

Powrót do góry Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 4:48 pm

St.Liege-KV Mechelen
Typ: KV Mechelen (bez remisu)
Kurs: 1.85
STS

St.Liege zajmuje ostatnie czyli 6 miejsce w grupie A (Liga Europejska),Mechelen natomiast walczy o wygranie tej grupy ma 13 pkt tyle samo co druzyna St.Truiden.Co do gospodarzy to juz nie jest ta sama drużyna co jeszcze parę sezonów temu,ostatnio 5 punktów w 7 meczach.Ostatnie 5 spotkań pomiędzy obiema ekipa to 3 wygrane Mechelen 1 remis i wygra St.Liege.Myślę że dzisiaj warto zaryzykować na gości którzy mają o co grać.
dj-man

PBpoints : 467

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 12, 2017 4:56 pm

Standard Liege - Yellow-Red KV Mechelen
Poniżej/Powyżej 2.5 goli
TYP: Powyżej 2.5 gola
1.85
Forbet

Ja w ten mecz idę troszkę inaczej. Mechelen oczywiście ma o co walczyć, natomiast Standard Liege z 5 punktami zamyka stawkę w tej grupie. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami wygrało Mechelen 1:0. Dzisiaj idę w to, że jednak Standard przed własną publicznością trochę powalczy i zmusi do wysiłku rywala. Mimo iż o nic nie walczą to u siebie potrafili strzelić 3 bramki St.Gillois, dlatego przynajmniej jedną dzisiaj od nich powinniśmy zobaczyć. Mimo to stawiam jednak na zwycięstwo gości, dla Mechelen liga europejska to będzie fajna sprawa i będą walczyć o nią do końca.
Mbappe

PBpoints : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 12, 2017 10:23 pm

St.Liege- KV Mechelen 2:0

Obie ekipy jakby odwróciły się rolami,to Standard wyglądał jakby walczył o Lige Europy.
Sytuacje podbramkowe 19-6 mowi sporo.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 18, 2017 2:11 pm

Oostende-Club Brugge
Typ: 2
Kurs: 1.77
Lvbet

Brugia jeszcze ma cień szansy na mistrzostwo,warunek jeden muszą dziś wygrać i liczyć na potknięcie Anderlechtu bo do piłkarzy z Brukseli którzy są liderem tracą 4 oczka a zdaje się że do końca rozgrywek pozostały 2 kolejki.Oostende tez ma o co grać bo mają szanse wyprzedzić Charleroi i uplasować się na 4 pozycji , spodziewam się więc otwartej gry co bęzie sprzyjało piłkarzom z Brugii.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Czw Maj 18, 2017 5:25 pm

Royal Charleroi SC - RSC Anderlecht
Wynik końcowy
TYP: RSC Anderlecht
1.75
Forbet

Dzisiaj na kolejkę przed końcem Anderlecht ma szansę zdobyć tytuł mistrza Belgii i moim zdaniem to zrobi. W niesamowitej formie jest Chipciu, co nie jest dobre dla nas przed czerwcowym spotkaniem z Rumunią. Anderlecht wygrał na boisku Charleroi w sezonie zasadniczym 0:2 i dzisiaj widzę podobny wynik.
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Czw Maj 18, 2017 10:23 pm

Oostende-Club Brugge 2:1 

Zastanawiałem się czy dać Anderlecht czy Brugge , pomyslałem ze Brugge goni i musi wygrać..
Mecz wyrównany ale Oostende okazało się bardziej konkretne.
Anderlecht mistrzem Belgii.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mbappe on Pią Maj 19, 2017 10:20 am

Royal Charleroi SC - RSC Anderlecht
Wynik końcowy
TYP: RSC Anderlecht
1.75
Forbet

Wygrana 1:3 zapewnia mistrza Belgii i Teo wrzuca 2 bramki, brawo Very Happy
Mbappe

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 12:26 pm

St.Truiden-Mechelen
Typ: 1
Kurs: 1.78
Lvbet

St.Truiden zajmuje 1 miejsce grupie ligi Europejskiej i ma 3 oczka przewagi nad dzisjeszym rywalem.Gospodarze są w gazie i ostatnio prezentują bardzo ofensywny styl gry,tworząc przy tym sporo okazji do strzelenia gola.Wygrali 4 mecze z rzędu i myslę że dziś na wlasnym obiekcie potwierdzą dobra formę i w przyszłym sezonie zobaczymy ich w Lidze Europy.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by dj-man on Pią Maj 19, 2017 10:27 pm

St.Truiden-Mechelen 7:0 +++

Takie mecze to ja lubię,pełna dominacja.Truiden potwierdza ze zasługuje na grę w Lidze Europy w przyszłym sezonie.
dj-man

Powrót do góry Go down

Pisanie by frank1989 on Pon Maj 22, 2017 9:45 am

Niesamowita sytuacja 
To jednak Teodorczyk nie Lewandowski został królem strzelców pomimo absencji strzeleckiej trwającej ponad 700 minut
Gratuluję chociaż talent Teo mnie przekonuje a i myślę że z beretem też ma coś nie do końca tak 
łatwo się obraża niczym Krystyna Ronaldo w swoich najlepszych latach chociaż daleko mu do jego pozimu. Ba daleko mu do umiejętności jakie ronaldo posiadał w wieku 18 lat

frank1989

PBpoints : 272

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry