polbuk-forum.com

Forum bukmacherskie opisujące legalnych bukmacherów

IndeksEventsFAQRejestracjaZaloguj
Share | 

Boks zawodowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
dj-man

PBpoints : 467

PisanieTemat: Boks zawodowy   Czw Kwi 27, 2017 2:45 pm

W sobotę bardzo ciekawe starcie w wadze cięzkiej.Boks oglądam bardziej rekreacyjnie ale w oko wpadły mi ciekawe zakłady jakie oferuje bukamcher LVbet.

Ile rund potrwa walka?
Typ: Powyżej 7,5
Kurs: 1.82

Czy walka potrwa pełen dystans?
Typ: TAK
Kurs: 3.40

Zapraszam do dyskusji,z pewnością ktoś napewno zna się lepiej na boksie ode mnie i ma ciekawe spostrzeżenia.
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PBpoints : 130

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Czw Kwi 27, 2017 3:30 pm

Nie napisałeś o jakiej walce piszesz Wink
Ale ogólnie ja mam fajny typ, ale nie chcę mi się szukać kursów Smile

Walka Joshua vs Kliczko

Jak typujecie? Moim zdaniem pewne jest to, że będzie nokaut Smile
Joshua bardzo młody, utalentowany chłopak, bije mocno. Jeżeli walka miałaby trwać 12 rund, to Kliczko z pewnością wypunktuję Anglika.

Drugą sprawą jest to, że Mateusz Borek dorzucił do swoich obowiązków, pracę Promotora. Jak myślicie sprawdzi się w tym zawodzie? Według mnie jest idealną osobą na to stanowisko, ale wszystko wyjdzie w praniu.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Czw Kwi 27, 2017 4:25 pm

No fakt umknęło mi to,dzięki za spostrzegawczość oczywiście chodziło o walkę Joshua-Kliczko.
Mam nieco inne zdanie Kliczko to w końcu klasa sama w sobie,a przygotowany będzie napewno do tego dochodzi doświadczenie.Tak wiem to boks do tego waga ciężka i jeden cios może zadecydować ale wydaje mi się że Joshua podejdzie z duzym respektem przynajmniej w pierwszych paru rundach.
Zgadzam się co do tego jeżeli ma wygrać Kliczko to raczej na punkty.

Co do Mateusza Borka hmm..dla mnie to wielka niewiadoma,niby pojęcie i znajmości ma ale jak będzie to zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Sportowiec00

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Czw Kwi 27, 2017 6:51 pm

Co do Mateusza Borka to trzeba trzymać za niego kciuki Smile Na prawdę chcę aby chłopak osiągnął sukces w promotorce i ruszył nasz Polski boks do przodu i wyciągnął go z dołku. Z tego co się orientuję teraz będzie organizował gale PBN7, walkę będzie można wykupić podobnie jak KSW na polsacie.

Czytałem zestawienia i naprawdę Mati chcę wprowadzić młodych utalentowanych bokserów z Polski. Mam nadzieję, że mu się uda.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sportowiec00

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Czw Kwi 27, 2017 8:49 pm

Mateusz Borek nadal się zajmuję komentowaniem i dzieli swoje wszystkie obowiązki Smile Trzymam za niego kciuki. A ja powiem wam, że jestem pewny na 99%, że ta walka nie potrwa nawet tych siedmiu rund.
Powrót do góry Go down
Lewy_10

PBpoints : 57

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Sob Kwi 29, 2017 9:48 pm

Moim zdaniem tą walkę wygra Klitschko. Dzisiaj zaczął kurs gwałtownie spadać na reprezentanta Ukrainy. Lepiej dla boksu na pewno, żeby wygrał Joshua, chodzi o rozwój i promocję. Ale wydaję mi się, że Klitschko nie popełni za dużych błędów w tej walce i pokona Joshue. Po za tym, Joshua nie był na ważeniu taki jak zawsze pewny siebie itp. Wydaję mi się, że zdaję sobie sprawę, że będzie miał duże problemy w tej walce. Nie rozumiem też dlaczego bukmacherzy wskazują jako faworyta w tej walce Joshue.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Nie Kwi 30, 2017 12:06 am

Ale ciekawa walka,niesamowite zwroty akcji i dramaturgia.Początek walki trochę mizerny ale gdzies od 5 rundy zaczeło się dziać,najpierw Joshua trafil i Kliczko był zamroczony ale udało mu się przetrwac,pozniej na odwrót Kliczko trafił i Anglik się słaniał.była duża szansa ze Kliczko wygra prowadził tez na punkty.W 11 rundzie Joshua znowu trafił i to już był koniec.Szczerze się przyznam że zaryzykowałem parę pln na Władimira po kursie 3 i koło 5 rundy byłem pewny że wejdzie Razz to jest jednak boks i waga cięzka,1 cios i zmiana scenariusza.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Nie Kwi 30, 2017 6:16 am

Tak sobie czytam opinie i informacje na temat tej walki i jestem zdania ze dobrze że skoła się przed czasem (choć mimo wszystko włałbym żeby wygrał Kliczko) podobno w momencie nokautu w 11 rundzie to Joshua prowadził na punkty !!! To są jakieś jaja,pewnie było wszytko ustawione że jak będzie werdykt to wygra Joshua.Przecież chyba każdy kto oglądał walkę się ze mną zgodzi że Kliczko wygrywał na punkty.
Powrót do góry Go down
Amadeo_07

PBpoints : 126

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Nie Kwi 30, 2017 4:13 pm

Zdecydowanie Klitschko wygrywał na punkty, oglądałem walkę i jestem tego samego zdania, że za przeproszeniem to są jakieś jaja, że Joshua prowadził na punkty. Co prawda jeden i drugi zawodnik do zakończenia walki przez nokaut leżał na deskach. I nie wiem dlaczego pięściarz z Ukrainy nie dobił Joshua'e gdy miał go na deskach i przez następne dwie rundy był zamroczony i ledwo stał na nogach. No nic trudno, tak musiało być. Dla boksu na pewno lepiej, że tą walkę wygrał Joshua.
Powrót do góry Go down
Lesza

PBpoints : 176

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Nie Kwi 30, 2017 7:39 pm

Moim zdaniem Klitschko zawalił tą walkę po całości, zdecydowanie wygrywał na punkty i wydawało mi się, że już czeka na zakończenie jedenastej i dwunastej rundy. Joshua doskonale o tym wiedział, że punktowo przegrywa i wiedział o tym, że jak nie znokautuje Klitschko to ten pojedynek przegra. No i tak się stało Anglik w11 rundzie wziął się do roboty, trafił Ukrainca i zakończył walkę nokautem. Zastanawiam się tylko, dlaczego Klitscho nie zakończył walki wcześniej gdy na deskach leżał Joshua i przez następne dwie rundy walczył zamroczony. Tak czy siak jedna z najlepszych wal ostatnich lat.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Pon Cze 12, 2017 9:39 pm

Ktoś widział może w akcji przeciwnika Tomka Adamka? Solomon Haumono niestety pierwszy raz słyszę tego boksera.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Pią Cze 23, 2017 9:27 am

Jutro Polsat Boxing Night.

Od siebie proponuje zakład Adamek wygra na punkty po kursie 2,50 STS.Haumono napewno bedzie polował na jeden cios ale wątpie aby trafił,Tomek będzie pewnie spokojnie punktował a ze nie ma kończącego ciosu to myslę ze spora szansa ze wygra dopiero na punkty.
Powrót do góry Go down
dj-man

PisanieTemat: Re: Boks zawodowy   Nie Cze 25, 2017 8:39 am

Adamek wygra na punkty ?
Kurs: 2,50 +++

Ładny kurs siadł,co prawda oglądałem tylko chwile ale to było raczej do przewidzenia ze Adamek będzie punktował i tak będzie raczej do końca walki.
Reszta raczej takze zgodnie z planem,Master wygrał,Główka wygrał,Brodnicka obroniła pas choć tu zdania są podzielone niektorzy uwazaja ze przegrała.
Powrót do góry Go down

Boks zawodowy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1